Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu Diecezja Radomska - Dekanat Radomski Wschodni

KOLĘDA 2017 / 2018

 

ŚRODA 27 GRUDNIA 2017

8.30     Ul. Radomskiego 3   kl. 1 – 2                                                                     x. R

8.30     Ul. Biała 1 – 105 / bez Mikołaja z Radomia /                                            x. J

8.30     Ul. Słowackiego – parzyste od wiaduktu do ronda                                 x. Seb

9.00     Ul. Słowackiego – nieparzyste od wiaduktu do 99                                   x. Mirosław

 

CZWARTEK 28 GRUDNIA

8.30     Ul. Radomskiego 3   kl. 3 – 4                                                                     x. R

8.30     Ul. Górna / całość / od Słowackiego                                                          x. J

8.30     Ul. Biała / parzyste – od szkoły /  12.00 ul. Błotnia od Dąbrowskiego    x. Seb

9.00     Ul. Słowackiego – nieparzyste od Idalina do 101                                     x. Mirosław

 

PIĄTEK 29 GRUDNIA

8.30     Ul. Radomskiego 3   kl. 5 – 6                                                                     x. R

8.30     Ul. Ogrodnicza od lotniska do obwodnicy /bez Hubalczyków i Inspektowej/ = x. J

8.30     Ul. Jasna / cała / od Słowackiego                                                               x. Seb

9.00     Ul. Ciemna / cała / od Słowackiego                                                           x. Mirosław

 

SOBOTA 30 GRUDNIA

8.30     Ul. Radomskiego 6   kl. 1 – 2                                                                     x. R

8.30     Ul. Konopnickiej od Białej / cała /                                                             x. J

8.30     Ul. Zagłoby + ul. Mazowieckiego + ul. Kwiatkowskiego – parzyste i nieparzyste

  1. Seb

9.00     Ul. Dąbrowskiego / cała / od Słowackiego                                                x. Mirosław

 

WTOREK 2 STYCZNIA 2018.

8.30     Ul. Radomskiego 6   kl. 3 – 4                                                                     x. R

8.30     Ul. Giserska od Słowackiego i ul. Promyka od Giserskiej                       x. J

16.00   Ul. Fabryczna – nowy blok po zakładzie i reszta domów                       x. Seb

9.00     Ul. Kalińska – blok nad pocztą oraz reszta domów jednorodzinnych   x. Mirosław

 

ŚRODA 3 STYCZNIA 2018

8.30     Ul. Radomskiego 6   kl. 5 – 6                                                                     x. R

8.30     Ul. Wschodnia / od Białej .                                                                         x. J

8.30     Ul. Ogrodnicza / od Słowackiego do obwodnicy                                      x. Seb

9.00     Ul. Średnia od Słowackiego; + 12.30 Ul. Żurawia od Promyka             x. Mirosław

 

CZWARTEK 4 STYCZNIA 2018.

8.30     Ul. Radomskiego 4   kl. 1 – 2                                                                     x. R

8.30     Ul. Czeremchowa od Słowackiego                                                            x. J

14.00   Ul. Dzielna od Długojowskiej                                                                    x. Seb

9.00     Ul. Wrześniowskiego od Kwiatkowskiego;  + 14.00 Ul. Akacjowa        x. Mirosław

 

PIĄTEK  5 STYCZNIA 2018

8.30     Ul. Radomskiego 4   kl. 3 – 4                                                                     x. R

8.30     Ul. Podmiejska / nieparzyste / od Ogrodniczej                                         x. J

8.30     Ul. Długojowska / w całości / od Ogrodniczej                                          x. Seb

9.00     Ul. Kośna / w całości / od Kwiatkowskiego                                               x. Mirosław

 

PONIEDZIAŁEK 8 STYCZNIA 2018

8.30     Ul. Niemcewicza = cz.I od Komfortu oraz c. II i cz. III od Białej           x. R

            / bez Inwalidów Wojennych /

8.30     Ul. Świerkowa z 2 domami przy Słowackiego za rondem                      x. J

8.30     Ul. Komunalna / parzyste i nieparzyste = całośc / od Ogrodniczej         x. Seb

9.00     Ul. Podmiejska / parzyste / od Ogrod.; + 13.00 Graniczna od Kwiat.    x. Mirosław

 

WTOREK 9 STYCZNIA 2018.

8.30     Ul. Skarżyńskiego; 9.30 Ul. Inwalidów Wojennych                                x. R

13.00   Ul. Jaśminowa od Słowackiego                                                                 x. J

15.30   Ul. Wesoła / nieparzyste / od Słowackiego                                                x. Seb

9.00     Ul. Miedziana od Słowackiego; 13.00 Ul. Jarzynowa od Białej              x. Mirosław

 

ŚRODA 10 stycznia

8.30     Ul. Wojska Polskiego od p. Kleczaj w stronę ronda                                x. R

8.30     Ul. Tadeuszowska / nieparzyste / od Słowackiego                                   x. J

8.30     Ul. Wesoła / parzyste / od Słowackiego                                                     x. Seb

9.00     Ul. Ludwikowska od Słowackiego; 13.00 Ul. Hubalczyków                   x. Mirosław

 

CZWARTEK 11 STYCZNIA

8.30     Ul. Szara / tylko numery nieparzyste / od Wojska Pol.                           x. R

8.30     Ul. Tadeuszowska / parzyste /                                                                   x. J

14.00   Ul. Norwida / od końca do Owocowej /                                                    x. Seb

9.00     Ul. Lubnońskiego od Słowackiego; 13.00 Inspektowa od Skaryszews. X. Mirosław

 

PIĄTEK 12 STYCZNIA

8.30     Ul. Szara / parzyste / od Wojska Pol.                                                        x. R

8.30     Ul. Lechicka / nieparzyste / od Odechowskiej                                          x. J

8.30     Ul. Wróblewskiego od Słowackiego                                                          x. Seb

9.00     Ul. Kwiatowa / nieparzyste / od Słowackiego                                           x. Mirosław

 

SOBOTA 13. STYCZNIA

8.30     Ul. Lechicka / parzyste / od Odechowskiej                                               x. J

8.30     Ul. Kościelna od Słowackiego                                                                    x. Seb

9.00     Ul. Kwiatowa / parzyste / od Słowackiego                                                x. Mirosław

 

 

PONIEDZIAŁEK 15. STYCZNIA

8.30     Ul. Trawna od Słowackiego                                                                                  x. R

8.30     Ul. Litewska / nieparzyste / od Ogrodniczej                                             x. J

8.30     Ul. Litewska / / parzyste / od Ogrodniczej                                                x. Seb

9.00     Ul. Gromadzka i Krzyżowa                                                                       x. Mirosław

 

WTOREK 16 STYCZNIA

8.30     Ul. Płaska od Wojska Pol. / parzyste /                                                      x. R

13.00   Ul. Klinowa od Konopnickiej                                                                    x. J

8.30     Ul. Owocowa od Słowackiego; 11.00 Ul. Zapolskiej                                x. Seb

9.00     Ul. Makowska i Zielińskiego                                                                      x. Mirosław

 

ŚRODA 17 STYCZNIA

8.30     Ul. Płaska od Wojska Pol. / nieparzyste /                                                 x. R

8.30     Ul. Prosta od Białej; 11.00 Ul. Szeregowa od Długojowskiej                  x. J

8.30     Ul. Złota od Słowackiego / nieparzyste /                                                   x. Seb

9.00     Ul. Mikołaja z Radomia; 12.00 Ul. Odechowska                                     x. Mirosław

 

CZWARTEK 18 STYCZNA

9.00     Ul. Złota od Słowackiego / parzyste /                                                        x. Mirosław

14.00   Rodziny zgłoszone indywidualnie                                                             x. Seb

Kontakt

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu
ul. Kościelna 1
26-604 Radom
Województwo Mazowieckie
Polska

Telefon: (48) 365 60 44
http://www.nsj.radom.pl

Proboszcz: ks.kan. Roman Adamczyk

tel.kom. - 600 77 81 71
e-mail - ksadamczyk1@wp.pl

Nr konta parafii:
21 9147 0009 0000 7386 2000 0001

Godziny Otwarcia

Kancelaria czynna: 

Wtorek - Piątek: 8:00 - 9:00, 16:00 - 17:00

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i Uroczystości:
6.30; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00

Święta Zniesione:
6.30; 9.00; 18.00

Dni powszednie:
6.30; 17.30; 18.00
Maj, Czerwiec, Październik:
6.30; 17.00; 18.00

NABOŻEŃSTWA

Maj, Czerwiec, Październik:
17.30

Każdy Piątek: 15.00
Koronka do Bożego Miłosierdzia; po niej adoracja eucharystyczna do mszy świętej popołudniowej; kwadrans przed mszą świętą Litania do Serca Pana Jezusa

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
Spowiedź pół godziny przed mszą świętą

Mapa dojazdu

Share This