1. Dziś:

* dziękujemy za ofiary z tacy przeznaczone na remont kościoła.

* w tym tygodniu złożono 11 ofiar na remont, w tym jedna z parafii Św. Łukasza na Michałowie i jedna z par. Idalin. Bóg zapłać.

* Parafia nasza przygotowuje się do jubileuszu 100-lecia istnienia / będzie w 2021 r./. Na tę okoliczność został wybity w Mennicy Polskiej w Warszawie pamiątkowy medal / zdjęcia powyżej /. W treści odnosi się on do tego ważnego dla nas wydarzenia. Medal ma swój limit – 200 sztuk, posiada certyfikat Mennicy, stanowi również wartość numizmatyczną. Zakup tego medalu wspomoże fundusz remontowy. Medal ma być pamiątką formy uczestniczenia w remoncie kościoła. Bardzo zachęcamy do nabywania tej wyjątkowej pamiątki. Osoby zainteresowane proszę o bezpośredni kontakt z Ks. Proboszczem. Ufamy, że wiele rodzin będzie sobie poczytywać za honor to, iż uczestniczyło w ten sposób w przygotowaniach do jubileuszu. Medal można zobaczyć na stoliku z prasą.

* 16.30 ks. Sebastian zaprasza dzieci klas 3 i ich rodziców celem rozpoczęcia rocznego przygotowania do Pierwszej Komunii Św. Rodzice wcześniej nabywają różaniec dla swojego dziecka. Różańce będą poświęcone na tym spotkaniu. Będą również omówione szczegóły przygotowania rocznego dzieci ;

* 18.00 msza z asystą AK.;

* przeżywamy w całej Polsce Dzień Papieski.  Staramy się wspomóc papieską Fundację „Dzieło trzeciego tysiąclecia”. Ministranci zbierają ofiary do puszek. Taka akcja jest dziś przeprowadzana w całej Polsce.

 2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie ks. Dariusza ze świeckimi lektorami dorosłymi.

 3. W środę:

* 16.00 spotkanie Klubu seniora. Sala w domu parafialnym. Tematyka związana z zabiegami kosmetycznymi. Zapraszamy.

* 18.00 msza w intencji PZC + spotkanie formacyjne.

 4. Czwartek – 18.30 Krąg biblijny = będzie omówiony temat dotyczący Ewangelii wg św. Mateusza. To forma cyklicznej katechezy dla dorosłych.

 5. Sobota = 4.30 rozpoczęcie dwudniowej pielgrzymki autokarowej na teren Karpat Zachodnich. Planowany powrót w późnych godzinach w niedzielę. W przygotowaniu proszę uwzględnić jesienną porę roku.

 6. W przyszłą niedzielę: * 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba i spotkanie formacyjne.

 7. W kancelarii możemy wpisywać naszych bliskich zmarłych na Wypominki = roczne, półroczne i jednorazowe.

 8. Prasa katolicka.