XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 LISTOPADA 2019.

1. Dziś:

* 10.30 msza z asystą chóru.

* 18.00 msza z asystą AK

* 18.00 msza dla młodzieży klas 8 przygotowującej się do bierzmowania, a po mszy św. spotkanie formacyjne w Sali w domu parafialnym. Prowadzi ks. Sebastian.

* Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone  na cele remontowo-kredytowe; dziękuję za dwie ofiary złożone w ciągu tygodnia oraz jednej rodzinie za ofiarę na jubileuszową pamiątkową tablicę.

 2. Jutro w Ojczyźnie przeżywamy Święto Niepodległości:

* msze św. = 6.30; 9.00 i 18.00

* z okazji święta państwowego wywieszamy przy naszych domach flagi narodowe.

* 16.00 w domu parafialnym odbędzie się wieczór patriotyczny, przygotowany prze AK i chór parafialny,  połączony ze śpiewem pieśni  oraz z wykładem, który poprowadzi nasz parafianin, pan Marcin Kwiecień, doktor historii. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

* 18.45 miesięczne spotkanie lektorów świeckich dorosłych.

 3. Środa: 18.00 msza w intencji członków PZC + spotkanie formacyjne.

 4. Czwartek:

* 10.00 kolejne warsztaty artystyczne dla chętnych osób starszych i członków Klubu seniora. Prowadzi animatorka kultury.

* 18.30 listopadowe spotkanie kręgu biblijnego dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą znajomości Pisma Świętego. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 5. Niedziela za tydzień:

* 17.00 spotkanie dzieci klas 3 i ich rodziców, które jest przygotowaniem do Pierwszej Komunii Św. Po spotkaniu o 18.00 msza św. dla tej grupy.

* 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba.

 6. Kto jeszcze nie wpisał swoich bliskich na Wypominki roczne czy półroczne, może to uczynić do końca listopada.

 7. Za dwa tygodnie, w środę 27 listopada, organizujemy bardzo ciekawy, jednodniowy wyjazd do Warszawy, którego celem będzie zwiedzanie 3 muzeów = Muzeum żołnierzy wyklętych  i więźniów politycznych PRL; Muzeum walki i męczeństwa – w dawnej siedzibie gestapo przy Al. Szucha i Muzeum Więzienia Pawiak. To bardzo ważna droga naszej bolesnej historii XX wieku. Wyjazd o godz. 8.30; koszt 50 zł; zapisy prowadzi p. Barbara Głowacka. Karty informacyjne są wyłożone na Soliku z prasą.

 8. Jak zawsze zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 9. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P     Elizeusza Sawickiego; lat 78. Wieczny odpoczynek.