1. Dziś: * Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę remontową oraz jednej rodzinie, która nabyła pamiątkowy medal 100-lecia. * 10.30 msza w intencji chóru; * 18.00 msza z asystą AK.

2. Jutro o 18.30 spotkanie dla lektorów świeckich dorosłych oraz szafarzy Eucharystii.

3. W środę o 18.00 msza w intencji członków PZC + po mszy spotkanie formacyjne.

 4. W czwartek o 16.00 kolejne spotkanie Klubu seniora. Temat = Ikona jako szczególny obraz kultu Bożego. Poprowadzi ks. Stanisław Drąg, znany twórca ikon. Spotkanie będzie wyjątkowo nie w środę lecz w czwartek. Zapraszamy.

5. W piątek:

* nabożeństwa drogi krzyżowej: *7.00 dla starszych; *17.30 dla dzieci; *18.30 dla starszych – rozważania poprowadzą osoby z Akcji Katolickiej.

* 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna

6. W niedzielę za tydzień:

* zasłaniamy krzyże aż do Wielkiego Piątku. To znak szczególnego przeżywania okresu Męki Pańskiej.

* rozpoczęcie rekolekcji dla dorosłych. Program rekolekcji jest wydrukowany i wyłożony na stoliku z prasą. Proszę wziąć jeden egzemplarz do każdej rodziny.

* 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba + po mszy spotkanie formacyjne.

* zbiórka ofiar do puszek na kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego.

7. Ks. Sebastian zapisuje dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej i starsze oraz młodzież na wakacyjne oazy. Zachęcamy rodziców, aby skorzystali z tej okazji w kierunku pogłębionej formacji osobowej młodego pokolenia.

8. W zakrystii, w kancelarii lub telefonicznie zapisujemy osoby chore i starsze przebywające w domach do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Dzień chorych będzie przeżywany w piątek 23.03 bezpośrednio po rekolekcjach parafialnych.

9. Są jeszcze wolne miejsca na wiosenne pielgrzymki = 2 maja – do Lublina oraz 15 – 16 czerwca na Pomorze. Zapisuje p. Barbara Głowacka, prezes parafialnego Klubu seniora. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej formie duszpasterstwa parafialnego.

10. Jak w każdą niedziele zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P     Zofię Włodek; ul. Świerkowa; lat 94

            Pawła Paustjana; ul. Odechowska; lat 47

            Jana Szmita; ul. Średnia

Wieczny Odpoczynek.