1. Dziś: * 6.30 msza za parafię; 10.30 msza w intencji chóru; * 18.00 msza z asystą AK i spotkanie formacyjne;

* W tym tygodniu złożono 3 ofiary na Remont; * jedna wpłata na konto bankowe: * dwie rodziny nabyły jubileuszowy medal; Bóg zapłać za wszystkie ofiary indywidualne oraz za dzisiejsze złożone na tacę remontową.

* jak słyszeliśmy w programach telewizyjnych, dziś w całej Polsce jest przeprowadzana zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych chrześcijan w Syrii i Iraku. To dzieło pomocy Kościoła w Polsce. Kto chce włączyć się w tę pomoc może to uczynić wychodząc z kościoła.

 2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie lektorów dorosłych.

 3 W czwartek o 16.00 będziemy gościli w parafii Pana Stanisława Srokowskiego z Wrocławia. Jego rodzina pochodzi w dawnych Polskich Kresów Wschodnich. Pan Srokowski jest autorem książek historycznych mówiących o ludobójstwie Polaków dokonanym przez Ukraińców podczas II wojny. Na podstawie jego książek został napisany scenariusz do filmu – Wołyń. Przedstawi temat = Wielkość i dramat Polskich Kresów. Serdecznie zapraszamy do Sali w domu parafialnym.

 4. W piątek o 15.00 Koronka do miłosierdzia i adoracja eucharystyczna.

 5. W sobotę o g. 18.00 msza święta imieninowa Ks. Proboszcza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji czcigodnego Solenizanta.

6. W niedzielę za tydzień o 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba + spotkanie formacyjne.

 7. Pragnę poinformować, że został opracowany trzeci tom Kroniki parafialnej za lata 2011 – 2016. Pracę nad redakcją trwały ponad rok i zostały przeprowadzone przez Panią Bożenę Jeżmańską, naszą parafiankę. Pragnę podziękować Pani Bożenie za wielki trud i bardzo fachowe opracowanie. Zdjęcia wykonała Pani Barbara Głowacka, Prezes Klubu seniora, a całość zredagował ks. Sebastian. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje. Całość będzie można odnaleźć na parafialnej stronie internetowej.

 8. W kancelarii możemy wpisywać przez cały listopad naszych bliskich zmarłych na Wypominki = roczne, półroczne.

 9. Polecamy prasę katolicką oraz zostały jeszcze kalendarze na 2018 rok opracowane przez Fundację Biskupa J. Chrapka. Cena kalendarza – 5 zł. Można nabyć na stoliku z prasą.