28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 PAŹDZIERNIKA 2019.

1. Dziś:

* 10.30 msza w intencji chóru parafialnego.

* 18.00 msza z asystą AK

* Dziękujemy ofiary złożone na tacę i przeznaczone na cele remontowo-kredytowe oraz trzem rodzinom za ofiary złożone w ciągu tygodnia.

* Posłuchajmy jeszcze krótkich utworów muzycznych z okazji dnia papieskiego.

* W całej Polsce jest dziś przeprowadzana zbiórka pieniężna do puszek na rozwój Fundacji im. Jana Pawła II. Fundacja wspomaga kształcenie dla dzieci i młodzieży. Starajmy się wesprzeć to dzieło.

2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie dla lektorów świeckich dorosłych.

3. W sobotę o godz. 19.00 odbędzie się koncert muzyki dawnej w ramach XXIII Międzynarodowego Festiwalu im. Mikołaja z Radomia. Wystąpią artyści z Francji. Serdecznie zapraszamy na tę artystyczną ucztę. Festiwal organizuje pani prof. Ewa Gęga-Osowska, nasza parafianka.

4. W niedzielę za tydzień o 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba i po mszy spotkanie formacyjne.

5. Trwa w kancelarii wpisywanie imion i nazwisk swoich bliskich zmarłych na nabożeństwo Wypominek rocznych, półrocznych i jednorazowych. Modlitwy według już nowego układu rozpoczniemy od listopada. Na regale obok prasy są wyłożone kartki, na których możemy wpisywać zmarłych.

6. Prasa: w tym numerze Gościa Niedzielnego znajduje się wspomnienie o zmarłych naszym parafianinie, ks. Jacentym Socha. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P     Mieczysławę Kupidurę; lat 89

            Krystynę Kawecką; lat 97

            Zofie Głowacką; lat 80

Stanisława Jałowskiego; lat 94  – ponad 50 lat służył codziennie do mszy św. oraz prowadził kółko Różańcowe – Rycerstwo Niepokalanej.

Alicję Marchewkę; lat 81 – należała do wspólnoty oazy rodzin.

Wieczny odpoczynek.