1. Dziś: * msza w intencji parafian o 6.30; * Dziękujemy za ofiary złożone na tacę remontową, w tygodniu 2 rodziny złożyły ofiary indywidualnie, jedna rodzina nabyła medal 100 – lecia oraz jedna rodzina przesłała ofiarę na konto bankowe. Serdeczne – Bóg zapłać; * 14.00 Chór parafialny będzie koncertował w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, siedziba w Rynku – dyrekcja zaprasza na koncert oraz na zwiedzanie wystaw muzealnych; * 18.00 msza z asystą AK + spotkanie formacyjne.

 

2. Jutro o 18.30 styczniowe spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

 

3. W sobotę o 18.00 msza św. w intencji ks. Sebastiana z okazji jego imienin. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji solenizanta.

 

4. Niedziela za tydzień o 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba + spotkanie formacyjne.

 

5. Dyrekcja przedsiębiorstwa Polskie Porty Lotnicze poszukuje nowych pracowników do pracy. Wszystkie szczegóły opisane w ulotce, którą można pobrać ze stolika z prasą.

 

6. Jak w każda niedzielę zachęta do nabycia i czytania prasy katolickiej.

 

7. Podajemy program kolędy na najbliższe dni: chcemy w tym tygodniu zakończyć kolędę * program jest również wywieszony w kruchcie kościoła obok krzyża, w gablocie od str. ul. Słowackiego oraz na stronie internetowej.

***Osoby, które w wyznaczonym dla danej ulicy terminie nie mogły przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie indywidualne – w zakrystii po mszy, w kancelarii lub telefonicznie. Ksiądz odwiedzi te domy w czwartek od godz. 14.00.

 

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii – Ś+P Bartosza Bachóra; ul. Słowackiego; lat 35. Wieczny odpoczynek.