NIEDZIELA 15 WRZEŚNIA 2019.

1. Dziś:

* 17.15 modlitwy APDŚ + 18.00 msza św.

* 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba i spotkanie formacyjne.

* Za chwilę po mszy św. o. Marek będzie rozprowadzał kalendarze na 2020 rok oraz będziemy mogli wesprzeć dzieła misyjne ojców Oblatów prowadzone na całym świecie. Zachęta do złożenia ofiary na te tak ważne cele.

 2. Jutro o 18.30 spotkanie PRD – bardzo proszę o obecność wszystkich członków Rady.

 3. W środę wspomnienie liturgiczne Św. Stanisława Kostki. To dzień imienin ks. prałata. Msza w intencji solenizanta będzie odprawiona o 18.00.

 4. W tym tygodniu 6 rodzin złożyło swoja roczną ofiarę na cele prac parafialnych. Bóg zapłać.

 5. Na regale z prasą jest wyłożony egzemplarz gazety opisujący życie sługi Bożej Wandy Malczewskiej – radomianki, kandydatki na ołtarze. Kto jest zainteresowany może wziąć do domu i przeczytać.

 6. Na stoliku z prasą jest wyłożona ulotka opisująca możliwość zostania rodziną zastępczą. Można zapoznać się z jej treścią.

 7. Na tablicy ogłoszeń jest umieszczona informacja o prowadzonych przy parafii kursach nauki języków obcych. Prosimy o zapoznanie się z tą inicjatywą.

 8. Przy Diecezjalnej Caritas, na terenie naszej parafii przy ul. Kościelnej Siostra Małgorzata ze Zgromadzenia Sióstr Urszulanek prowadzi świetlicę dla dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 18.00. Są to zajęcia bezpłatne. Podczas zajęć dzieci mają profesjonalna opiekę wychowawców, otrzymują bezpłatny posiłek, mogą odrobić zadane lekcje. Rodzice zainteresowani zgłaszają dziecko bezpośrednio do Siostry Małgorzaty przy Caritas, ul. Kościelna 3.

 9. Polecamy prasę katolicką.