1. Jutro drugi dzień Wielkanocy: * msze święte według porządku niedzielnego; * będziemy słuchali wielkanocnego listu rektora KUL; * taca jutrzejsza jest przeznaczona na KUL.

2. W środę = 16.00 kolejne spotkanie Klubu seniora. Wystąpią aktorzy z teatru amatorskiego „Proscenium”.

3. W piątek 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja Eucharystyczna.

4. W sobotę 22. kwietnia o godz. 9.00 wyjazd młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania na Diecezjalny dzień Bierzmowanych do Błotnicy

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia:

* to dzień imienin ks. Jerzego. Msza św. w jego intencji połączona z życzeniami o 12.00

* 15.00 chór w raz z Akcją Katolicką poprowadzi nabożeństwo – misterium o miłosierdziu wraz z Koronką. Zapraszamy.

* na mszach św. kazania wygłosi ks. Albert Warso, pracujący w Watykanie. Pochodzi z parafii Jastrząb, gdzie mieszkał nasz błogosławiony ks. Bolesław Strzelecki. Wygłosi kazania o świętości życia naszego patrona. Po mszy będziemy mogli kupić nową, bardzo dobrą książkę o Błogosławionym, której autorem jest ks. Albert. Jest tam również duża część dotycząca naszej parafii. Cena 25 zł. Uważam, że w każdym domu powinna być ta lektura.

6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Oświęcimia (wtorek 2 maja, wyjazd o 2.30) prosimy o dokonanie wpłat w kwocie 80 zł.

7. W najbliższym czasie będą następujące uroczystości: * czwartek 27 kwietnia o 18.00 – bierzmowanie; w niedzielę 14. maja o 12.00 Pierwsza Komunia dzieci klas III; w niedzielę 21 maja o 12.00 Rocznica Pierwszej Komunii Św. dzieci kas IV.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.