1. Dziś:

* msza w intencji parafii o 6.30.

* kolejna, tym razem wakacyjna, dlatego szczególnie ważna zbiórka krwi w ramach parafialnego Klubu HDK im. Św. Jana Pawła II. Przed kościołem stoi ambulans do poboru krwi w godz. 9.00 – 14.00. Bardzo prosimy o zorganizowanie się i jak najliczniejsze zaangażowanie.

2.  W piątek o 15.00 naboż. Koronki do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna.

3. W przyszłą niedzielę, z okazji zbliżającego się dnia Św. Krzysztofa, po mszy o 12.00 będzie poświecenie pojazdów i modlitwa w intencji kierowców, o szczęśliwe prowadzenie pojazdów. Będzie też z tej okazji zbiórka ofiar na cele misyjne.

 4. W sobotę 19 sierpnia, o godz. 8.30 wyjazd na dzień chorych i starszych do sanktuarium w Błotnicy. Zapisy u p. Jadwigi Nobis. Koszt 20 zł od osoby.

 5. Przypominamy i zachęcamy do przygotowania się do pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, w naszej parafialnej grupie 12A, którą poprowadzi w dniach 6 – 13 sierpnia ks. Dariusz. Zapisy rozpoczniemy od 1 sierpnia. Nasi Rycerze Kolumba zobowiązali się do przygotowania dla pielgrzymów na każdy dzień obiadów oraz zorganizowania pryszniców. Te ułatwienia pomogą znosić trudy pielgrzymki.

 6. W tym tygodniu złożono 9 ofiar na remont oraz po jednej ofierze z par. Idalin i Św. Łukasza na Michałowie. Bóg zapłać.

7.       W tym tygodniu odeszli z parafii =

Ś+P     Barbara Madej; ul. Wrześniowskiego; lat 87

            Wiesława Skrzypczak; ul. Biała; lat 81

            Sebastian Małaczek; ul. Szara; lat 21

Wieczny odpoczynek.​