XX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 16 SIERPNIA 2020.

1. Dziś:

* po każdej mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych
w eksplozji materiałów wybuchowych w stolicy Libanu – Bejrucie, w której zginęło ponad 220 osób a kilka tysięcy zostało rannych. Zachęcamy do włączenia się w to szlachetne dzieło.

 2. W kancelarii można rezerwować terminy mszy św. na 2021 rok. Prosimy nie odkładać tego na czas późniejszy, bowiem może być trudno wpisać mszę św. na obrany przez siebie termin. Jak zawsze, rezerwujemy terminy mszy na cały rok.

 3. Przypominamy o zakrywaniu nosa i ust podczas nabożeństw i zachowaniu wszelkich reguł sanitarnych, tak w kościele jak i w życiu codziennym.

 4. Rodziców zainteresowanych poszukiwaniem przedszkola dla swoich dzieci zachęcamy do zapoznania się z informacją nt. bezpłatnego przedszkola „Niezapominajka” przy ul. Staroopatowskiej 6B. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym w kruchcie kościoła oraz na ulotkach leżących na stoliku z prasą.

 5. W tym tygodniu 7 rodzin złożyło na tacę roczną ofiarę na cele remontowo-kredytowe, dwie wpłaciły na konto bankowe parafii  i w kancelarii oraz jedna nabyła pamiątkowy medal stulecia parafii. Serdeczne – Bóg zapłać.

 6. Jak zawsze zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, którą rozprowadzają osoby z klubu seniora.

 7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P     Narcyzę Warchoł; lat 56

            Mirosława Marczaka; lat 57

Wieczny odpoczynek.