II NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 17. STYCZNIA 2021 r.

1. Dziś:

* 18.00 msza św. z asystą Rycerzy Kolumba. Po mszy św. miesięczne spotkania formacyjne dla tej wspólnoty. Spotkanie będzie w sali w domu parafialnym.

* jeden z sympatyków naszej parafii, radomianin, pan Wojciech Buczak, wielki znawca życia bł. ks. Bolesława Strzeleckiego, napisał w bardzo ciekawym ujęciu broszurę o naszym patronie. Witamy go w naszej parafii. Bezpośrednio po ogłoszeniach skieruje on do nas krótkie słowo odnoszące się do książki. Wychodząc z kościoła będzie można porozmawiać z autorem i nabyć książkę. Koszt egzemplarza – 15 zł. Jest to cegiełka wspierająca przygotowania do jubileuszu parafii.

2. Jutro wznawiamy po przerwie zebrania Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Spotkanie odbędzie się o g. 18.30 w sali w domu parafialnym. Bardzo proszę o obecność wszystkich członków Rady, bowiem będziemy omawiali bezpośrednie przygotowania do jubileuszu parafii.

3. W najbliższy wtorek przypada dzień imienin ks. Mariusza, a w środę ks. Sebastiana. Msza św. w intencji solenizantów będzie odprawiona w środę 20 stycznia o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W czwartek o godz. 18.00 msza św. w intencji wspólnoty PZC, po mszy spotkanie formacyjne.

5. W tym tygodniu 9 rodzin złożyło swoje ofiary za 2021 rok na prace malarskie w kościele. Serdeczne – Bóg zapłać.

6. Polecamy nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P Jadwigę Jaźwiec; lat 93

Ś+P Piotra Winiarskiego; lat 58

Wieczny odpoczynek.