​XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 18 WRZEŚNIA 2022

1. Dziś:

* 19.00 koncert w ramach XXVI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia, którego dyrektorem jest nasza parafianka, pani Ewą Gęga – Osowska. Koncert zatytułowany: „Spot​​kanie z muzyka baroku”. Zapraszamy na to wielkie wydarzenie muzyczne.

* Caritas Diecezji Radomskiej przeprowadza dziś w całej diecezji zbiórkę ofiar na dalsze prowadzenie domu dziecka. Ministranci będą zbierali ofiary do puszek.

2. Jutro o 18.30 pierwsze po wakacjach spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Prosimy o obecność wszystkich członków Rady.

3. W środę o 8.30 wyjazd osób z Klubu seniora na wycieczkę do Kielc. Powrót ok. 15.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u Pani Barbary Głowackiej, przez Klubu.

4. W czwartek o 18.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

5. W sobotę o 18.30 w sali w domu parafialnym spotkanie dla osób żyjących w związkach bez sakramentu małżeństwa.

6. Niedziela za tydzień: w godz. 9.15 – 14.00 zbiórka krwi. Ambulans do poboru krwi będzie ustawiony przed kościołem.

7. Nadal wpisujemy rezerwacje terminów mszy św. na 2023 rok. Czynimy to w kancelarii. Jeżeli jakaś rodzina chce zamówić mszę gregoriańską to prosimy nie zwlekać, ponieważ obecnie są jeszcze terminy na taką mszę.

8. W tym tygodniu złożono 10 ofiar na malowanie kościoła i 3 rodziny wpłaciły na konto bankowe parafii. Serdecznie dziękujemy.

9. Jak w każda niedzielę wielka zachęta do nabywanie i czytania prasy katolickiej.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P Marka Gajewskiego; lat 52.

Wieczny odpoczynek.