XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 PAŹDZIERNIKA 2019.

1. Dziś:

* 18.00 msza św. z asystą RK i spotkanie formacyjne

* z racji dnia misyjnego po mszy św. ministranci będą zbierali ofiary do puszek na rzecz rozwoju misji świętych oraz na misjonarzy pochodzących z naszej diecezji. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

2. Jutro o 18.30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

 

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, a po mszy św. o 18.00 ucałowanie relikwii świętego.

 

4. W środę o 10.00 spotkanie Klubu seniora. Będziemy chcieli powołać do istnienia warsztaty artystyczne dla osób starszych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Całość poprowadzi osoba profesjonalnie przygotowana do tego rodzaju działalności.

 

5. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu. Cofniemy zegarki o 1 godzinę. Msze w niedzielę będą odprawiane już według czasu zimowego.

 

6. Niedziela za tydzień:
* 18.00 msza z asystą pielgrzymów z grupy 12A i spotkanie formacyjne.

* 19.00 spotkanie dla osób żyjących w związkach bez sakramentu małżeństwa.

 

7. Trwa w kancelarii i w zakrystii wpisywanie imion i nazwisk swoich bliskich zmarłych na nabożeństwo Wypominek rocznych, półrocznych i jednorazowych.

* Modlitwy według już nowego układu rocznego i półrocznego rozpoczniemy od listopada.

* Wypominki jednorazowe – będziemy się modlili w sobotę 2 listopada – w Dzień Zaduszny 15 minut przed mszami o 6.30; 9.00 i 18.00. Na regale obok prasy są wyłożone kartki, na których możemy wpisywać zmarłych.

 

8. W tym tygodniu 6 rodzin złożyło roczne ofiary na cele remontowo-kredytowe; jedna rodzina nabyła pamiątkowy medal 100-lecia parafii; Rycerze Kolumba ufundowali zmarłemu w czerwcu Zbigniewowi Dziwiszowi pamiątkową tablicę, jako zasłużonemu dla Parafii. Pan Zbigniew był  Rycerzem Kolumba od samego początku powstania Rady.

Za wszystkie ofiary składam serdeczne – Bóg zapłać.

 

9. Zachęta do nabywania prasy katolickiej.

 

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy

Ś+P     Andrzeja Wancerza; lat 67

            Małgorzatę Mularską; lat 71

            Jolantę Ziółko; lat 54

Wieczny odpoczynek.