1. Dziś: * rozpoczęcie tygodnia modlitw w intencji misji i misjonarzy. Po mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc misjom.

* 18.00 msza z asystą RK i spotkanie formacyjne.

2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II. Po mszy wieczornej ucałowanie relikwii.

3. W środę o 16.00 bardzo ciekawe spotkanie w ramach Klubu seniora. Ks. Florian Rafałowski, senior z parafii Magnuszew,  będzie się dzielił wspomnieniami z 6 letniej zsyłki w czasie II wojny całej jego rodziny na Sybir. Warto wysłuchać naocznego świadka, który powie o swoim cierpieniu i cierpieniu naszego narodu. To spotkanie przygotowujące do jubileuszu 100-lecia Niepodległości. Zapraszamy.

4. W czwartek zapraszamy młodzież z całej parafii / gimnazjum, szkoły średnie, studenci / na dzień modlitwy w intencji trwającego w Rzymie synodu o młodzieży. Zapraszamy na 17.30 na różaniec; 18.00 msza i po mszy spotkanie tematyczne w kościele. Prosimy również o obecność rodziców i dziadków.

5. Sobota = w Radomiu trwa Festiwal Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia. Plakat w kruchcie kościoła informuje o poszczególnych koncertach. W sobotę serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 19.00 do naszego kościoła na Koncert jubileuszowy. Niech to będzie dla nas prawdziwą uczta muzyczną.

6. Niedziela za tydzień:

* w nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu. Cofniemy zegarki o 1 godzinę. Msze św. będą już według czasu zimowego.

* 18.00 msza z asystą pielgrzymów z grupy 12A i po mszy spotk. formacyjne.

* 19.00 w Sali w domu parafialnym kolejne spotkanie dla osób żyjących w związkach bez sakramentu małżeństwa.

7. Bóg zapłać 7 rodzinom, które w tym tygodniu złożyły ofiary remontowe.

8. W kancelarii lub w zakrystii wpisujemy naszych bliskich na nabożeństwo Wypominek – rocznych, półrocznych i jednorazowych. Rozpocznie się ono w listopadzie.

Kartki do wpisania imion i nazwisk są wyłożone na regale przy stoliku z prasą.

9. Prasa: * * Gość Niedzielny. * Niedziela – dziś jest bezpłatny dodatek w formie filmu. Tematyka dotyczy męczeństwa Polaków podczas II wojny światowej.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P     Mirosław Senderowski; lat 56

            Marcin Muchacki; lat 40

Wieczny odpoczynek.