​VI NIEDZIELA WIELKANOCY 22. MAJA 2022.

1. Dziś:​​

* w godz. 9.00 – 14.00 w domu parafialnym odbędzie się kolejna zbiórka krwi w ramach Parafialnego Klubu HDK im. św. Jana Pawła II. Prosimy o zaangażowanie tak stałych dawców, jak i tych, którzy już ukończyli 18 lat i chcą wejść na drogę honorowego krwiodawstwa.

* Biblioteka nieczynna

* 15.00 kościół Św. Jana [ fara ] msza św. i rozpoczęcie Marszu dla życia. Zapraszamy całe rodziny.

2. W sobotę – rozpoczęcie dwudniowej, ósmej, Radomskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę. Godz. 6.00 – pakowanie bagaży; 6.30 msza św. i wyjazd. Powrót w niedzielę ok. północy.

3. Niedziela za tydzień – uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

4. Do końca maja można wpisywać na nabożeństwo Wypominek na drugie półrocze. Można przedłużyć z pierwszego półrocza lub wpisać nowe osoby.

5. W tym tygodniu 4 rodziny złożyły roczne ofiary na malowanie kościoła i jedna wpłaciła na konto parafialne. Bóg zapłać.

6. Parafia nasza organizuje jednodniową, wakacyjną, pielgrzymkę do Płocka. To miasto północnego Mazowsza, z bardzo ciekawą historią i zabytkami. Chętni mogą wziąć ze stolika z prasą kartę informacyjną i zapisać się. Zachęcamy.

7. Prasa: zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Osoby z Akcji katolickiej rozprowadzają bardzo ciekawą książkę o służebnicy Bożej, radomiance, Wandzie Malczewskiej. Tytuł książki: Mistyczka z Radomia.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P Jana Jamrożego; lat 65

Wieczny odpoczynek.