1. Dziś: * rozpoczęcie tygodnia modlitw w intencji misji w Kościele Powszechnym. Przez ten tydzień modlić się będziemy w tej intencji na nabożeństwie różańcowym. Po mszy będzie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na cele misji.

2. Jutro o 18.00 msza w intencji czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej i nabożeństwo dla Rodziny Szkaplerznej.

3. Środa:

* 16.00 – spotkanie w sali Klubu seniora. Temat: Bohaterowie człowieczeństwa. O ofiarach terroru II wojny w Radomiu. Prowadzi Pani Bożena Ziętek, nauczycielka z Liceum Ekonomicznego. Zapraszamy.

* 18.00 msza i drugie spotkanie Rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym.       

4. Czwartek – 18.30 wykład historyczny. Temat – rewolucje roku 1917.

5. Sobota – 18.30 miesięczne spotkanie dla osób żyjących w związkach bez sakramentu małżeństwa.

6. Za tydzień – niedziela:

* z soboty na niedzielę – zmiana czasu na zimowy. Cofamy zegarki o jedną godzinę. Msze według nowego czasu.

* Kazania na mszach będzie głosił o. Tomasz z zakonu Ojców Oblatów ze Św. Krzyża. Będziemy mogli nabyć kalendarz misyjny na 2018 rok.

* 18.00 – msza z asystą pielgrzymów z grupy 12A.

7. Polecamy prasę katolicką.

Przy stoliku z prasą można nabyć kalendarz ścienny na 2018 – to dzieło Fundacji im. Bpa Jana Chrapka, działającej przy Caritas. Cena – niezmienna od wielu lat – 5 zł.

8. W kancelarii możemy wpisywać naszych bliskich zmarłych na Wypominki = roczne, półroczne i jednorazowe. Rozpoczniemy to nabożeństwo w niedzielą po Wszystkich Świętych.

9. Ks. Sebastian organizuje w dniach 7. – 14.04.2018 r. pielgrzymkę do Fatimy wraz ze zwiedzaniem najciekawszych turystycznie miejscowości w Portugalii i północnej Hiszpanii. Program znajduje się w aktualnościach.

10. W tym tygodniu złożono 8 ofiar na remont; 4 rodziny nabyły jubileuszowy medal 100 – lecia.; 4 ofiary wpłynęły na konto bankowe. Składamy – serdeczne Bóg zapłać. Zachęcamy do nabywania pamiątkowych, jubileuszowych medali.

11. Z parafii pożegnaliśmy:

Ś+P     Jadwigę Nadgrodkiewicz; ul. Tadeuszowska; lat 87

            Piotra Mąkosę; ul. Wrześniowskiego; lat 83

Wieczny odpoczynek.