1. Dziś: * 18.00 msza z asystą pielgrzymów z grupy 12A. Jest już wydrukowana i wyłożona na stoliku z prasą ulotka zachęcająca do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Już teraz planując wakacje zachęcamy do pieszej pielgrzymki, która odbędzie się w dniach 6 – 13 sierpnia. Za naszą grupę odpowiada ks. Sebastian. Jak było w minionych latach w naszej grupie osoby do 20 roku życia mają opłacone wpisowe przez parafię. Pragniemy zorganizować profesjonalne prysznice i darmowe obiady, które będą przygotowywały osoby z Klubu seniora wraz z Rycerzami Kolumba. Przy tak funkcjonującej logistyce pielgrzymom będzie się szło dobrze. Z drugiej strony pielgrzymi odwdzięczają się modlitwami zanoszonymi za całą parafię.

* Po mszach świętych harcerze z 18. Szczepu im. Orląt Lwowskich, którzy mają spotkania w naszej parafii będą zbierali do puszek datki na wyjazdy wakacyjne.

 2. Jutro o 18.00 miesięczna msza dla rodziny szkaplerznej oraz spotkanie modlitewne.

 3. W piątek uroczystość Św. Piotra i Pawła. Msze o 6.30; 17.30 i 18.00. Taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość tego dnia nie ma postu.

* 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna

 4. W niedzielę za tydzień:

* 6.30 msza za zm. z KŻR; * 16.00 wymiana tajemnic różańcowych;

* 9.15 – 14.00 kolejna zbiórka krwi w parafialnym Klubie HDK im. Św. Jana Pawła II. Zachęcamy do licznego zaangażowania.

* 17.30 nabożeństwo do NSJ.

 5. W tym tygodniu 4 rodziny złożyły ofiary na remont kościoła i jedna nabyła pamiątkowy medal na stulecie parafii. Bóg zapłać.

 6. Biblioteka parafialna = w lipcu otwarta tylko w niedziele w godz. 10.00 – 12.00; w sierpniu urlop.

 7. Prośba do osób, które przyjeżdżają do kościoła rowerem = obok zakrystii na placu jest zamontowany specjalny stojak do rowerów. Prosimy, zatem nie wprowadzać rowerów do kościoła, ani nie przyczepiać do barierek przy schodach. Jedynym miejscem dla rowerów jest stojak na wysokości zakrystii.

 8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 9. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P     Stanisławę Bednarczyk; lat 76

            Zofię Jóźwik; lat 92

            Mariana Głowackiego; lat 67

            Krystynę Płaskocińską; lat 92

Wieczny odpoczynek.