OGŁOSZENIA NIEDZIELA 29 WRZEŚNIA 2019.

Wczoraj wieczorem w 62. roku życia i 35. roku kapłaństwa odszedł do Pana Ks. Jacenty Socha – kapłan pochodzący z naszej parafii a od kilku miesięcy pomagający nam w pracy duszpasterskiej. Polecajmy Go w naszych modlitwach Dobremu Bogu! O szczegółach pogrzebu będziemy informować w najbliższym czasie!

1. Dziś:  * 18.00 msza dla pielgrzymów z grupy 12A i po mszy św. spotkanie podsumowujące pielgrzymkę.

 2. Jutro o 18.00 msza św. i katechezy oraz modlitwy rodziny szkaplerza św.

 3. We wtorek październik, rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Nabożeństwo codziennie o 17.30. Msze św. = pierwsza 17.00 a druga o 18.00. Jednocześnie rozpoczynamy w całym Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. W tych intencjach będziemy codziennie modlili się na nabożeństwie. Dzieci każdego dnia będą odmawiały piątą tajemnicę. Dzieci będą przez cały miesiąc otrzymywały pamiątki różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

 4. W środę o 16.15 modlitwy APDŚ i msza św.

 5. Pierwszy czwartek miesiąca, o 18.00 modlitwy o powołania.

 6. Pierwszy piątek: * spowiedź od 6.00 i od 16.45. * 8.30 rozpoczęcie posługi sakramentalnej u chorych w ich domach.; * 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna; * 18.00 msza w intencji Straży Honorowej Serca jezusowego, a po mszy spotkanie modlitewne tej wspólnoty.

 7. Najbliższa sobota: * 8.00 wyjazd na pielgrzymkę do Wysokiego Koła. To diecezjalne spotkanie KŻR. Proszę się odpowiednio do pory roku ubrać oraz wziąć krzesełko turystyczne.

* Pierwsza sobota miesiąca o 18.00 msza za osoby będące w KŻR.

 8. Za tydzień pierwsza niedziela października:

* 7.00 msza za zmarłych z KŻR;

* 9.00 msza z asystą oazy rodzin; * 10.30  spotkanie po mszy RN;

* 16.00 wymiana tajemnic różańcowych.

* po mszy św. o 12.00 ks. Sebastian rozpoczyna bezpośrednie przygotowanie dzieci kl. 3 do Pierwszej Komunii Św.  Na tym spotkaniu będą zapisane dzieci pierwszokomunijne.. Zostaną wtedy poświęcone różańce, które rodzice sami nabywają dla swoich dzieci; * zostanie rodziców przekazany dokładny terminarz spotkań w ciągu roku. Prosimy o obecność każdego dziecka.

* po mszy św. o 18.00 spotkanie dla młodzieży klas 8 i ich rodziców rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

 9. W tym tygodniu złożono 1 ofiarę na cele remontowo-kredytowe. Bóg zapłać.

 10. Rozpoczęliśmy w kancelarii wpisywanie imion i nazwisk swoich bliskich zmarłych na nabożeństwo Wypominek rocznych, półrocznych i jednorazowych. Modlitwy według już nowego układu rozpoczniemy od listopada. Na regale obok prasy są wyłożone kartki, na których możemy wpisywać zmarłych.

11. Polecamy nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P     Stanisławę Celi; lat 88.

Jutro będzie msza pogrzebowa Ś+P Teodory Łobody; lat 82

Wieczny odpoczynek.