OGŁOSZENIA – NIEDZIELA 4 LISTOPADA 2018.

1. Dziś: * 6.30 za zmarłych z KŻR

* 9.00 msza z asystą Oazy Rodzin

* 10.30 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej

* 16.00 wymiana tajemnic różańcowych

* 17.00 różaniec za zmarłych

* każdego roku w listopadzie parafie z całej diecezji organizują ofiary na utrzymanie WSD w Radomiu, w którym kształcą się przyszli kapłani. Po mszy św. prosimy o ofiary do puszek na tą uczelnię.

 

2. Jutro o 18.30 spotkanie dla katechetów – prowadzi x. Seb.

 

3. Środa:

* 10.00 Klub seniora – spotkanie historyczne, związane z jubileuszem odzyskania niepodległości. Rozpoczęcie w rynku przed pomnikiem Legionisty. Potem z przewodnikiem przejdziemy „Radomskim szlakiem historycznym ulicami – Rwańską, Plac Kazimierza, Malczewskiego, Warszawska, aż na wysokość budynku nowego sądu. Będziemy zatrzymywali się w najważniejszym miejscach związanych z historią Radomia. Zapraszamy.

* 16.45 modlitwy APDŚ + 17.30 msza św.

 

4. Czwartek – 18.30 spotkanie w ramach kręgu biblijnego.

 

5. Niedziela za tydzień:

* 10.30 msza w intencji chóru parafialnego

* 16.00 koncert na 100 lecie odzyskania niepodległości. Koncert odbędzie się w naszym kościele. Organizuje go chór parafialny wraz z Akcją Katolicką. Po koncercie, młodzi muzycy będą zbierali ofiary na wyjazd z orkiestrą Grandioso w przyszłym roku na konkurs w Kanadzie. Serdecznie zapraszamy.

* z racji drugiej niedzieli miesiąca ofiary będziemy składać na tacę remontowo – kredytową.

 

6. Ofiary na remont kościoła = w tym tygodniu złożyła 1 rodzina i jedna nabyła pamiątkowy medal 100 lecia parafii. Bóg zapłać.

 

7. W kancelarii lub w zakrystii wpisujemy naszych bliskich na nabożeństwo Wypominek – rocznych i półrocznych. Wypominki roczne i półroczne już według nowego układu są od dzisiejszej niedzieli. Na Wypominki przyjmujemy do końca listopada.

 

8. Przypominamy, że nasza parafia organizuje w dniach 24 – 26 maja 2019 r. [ piątek – niedziela] trzydniową pielgrzymkę na Dolny Śląsk i do Czech, do Pragi. Program jest wydrukowany i wyłożony na stoliku z prasą. Chętni mogą wziąć i wpisać się na listę. Zachęcamy.

 

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.  Przy gazetach rozprowadzamy kalendarz ścienny na 2019 r. wydrukowany przez Fundację im. ks. Bpa Jana Chrapka. Cena 5 zł.

 

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

 

Ś+P     Krystyna Siczek; lat 83

            Marianna Kowalczyk; lat 87

Franciszek Muchacki; lat 80

            Janina Maicka; lat 90

Wieczny odpoczynek.