W niedzielę 17 maja przypadła równa rocznica – 40-sta święceń kapłańskich naszych Księży: Proboszcza Romana i Profesora Jerzego. Msza Święta dziękczynna w intencji rubinowych jubilatów była sprawowana o godz. 10.30, której przewodniczył wikariusz Ks. Bartłomiej, a razem modlili się też Ks. kapelan Mirosław oraz Ks. Sebastian – poprzedni wikariusz, który też wygłosił okolicznościowe, jubileuszowe kazanie. Na zakończenie padły słowa życzeń i wdzięczności od Księży i przedstawicieli Parafian. Posługę liturgiczną pełnili asysta ministrancka i chór parafialny.

Na tę okazję miejscowy redaktor przygotował także artykuł w lokalnej prasie. Dziękujemy Panu Michałowi Kupidurze – naszemu parafianinowi za pomysł, koncepcję i wykonanie „Gazety Jubileuszowej”.