​XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 7 LISTOPADA 2021.

1. Dziś: * 7.00 msza za zmarłych z KŻR

* 9.00 msza z asystą Oazy Rodzinny;

* 10.30 po mszy spotkanie Rycerstwa Niepokalanej

* 16.00 wymiana tajemnic różańcowych

* 17.30 różaniec za zmarły​​ch

* 18.00 msza św. dla młodzieży klas 8 i ich rodziców, która to młodzież przygotowuje się do bierzmowania. Po mszy św. spotkanie w kościele.

*** 15.00 w kościele Dobrego Pasterza przy ul. Gębarzewskiej – Osiedle Południe I – różaniec prowadzony przez mężczyzn. Zaprasza miejscowy proboszcz.

2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie dla lektorów świeckich dorosłych. Prowadzi x. Mariusz.

3. W środę o 16.00 spotkanie w sali w domu dla osób z Klubu seniora. Będzie to wieczór pieśni patriotycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

4. W czwartek przypada święto narodowe – Odzyskania Niepodległości. Msze św. = 6.30; 9.00 i 18.00. Podczas każdej mszy będziemy modlili się za Ojczyznę = o pokój, bezpieczeństwo i o zażegnanie sporu na wschodniej granicy oraz o obronę przed zachodnią ideologią niszczącą ducha wiary w Boga i niszczącą wolność.

5. Niedziela za tydzień:

* 10.30 msza w intencji chóru parafialnego

* 18.00 msza z asystą AK

* druga niedziela miesiąca, ofiary z tacy będą przeznaczone na przygotowanie do dalszego malowania kościoła.

6. Od dziś modlimy się w nabożeństwie Wypominkowym już według nowego układu. Można jeszcze zgłaszać na Wypominki do końca listopada.

7. Informacje odnoszące się do renowacji Drogi krzyżowej:

* Prace przy renowacji I, IV i V stacji Drogi krzyżowej potrwają do początku grudnia. Rodziny, które zarezerwowały te stacje będą poinformowane o ukończeniu tych prac.

* Do tej pory 12 stacji zostało zgłoszonych przez rodziny sponsorujące. Sukcesywnie będę informował, które stację będą odnawiane. Chcemy, aby każdego miesiąca odnowiać po 3 stacje.

* bardzo serdecznie dziękuje tym, którzy włączyli się w to dzieło renowacji stacji. Każda rodzina będzie poinformowana, kiedy ich stacja będzie już odnowiona.

* Jak widać, do zasponsorowania pozostały już tylko 2 stację. Kto chciałby to uczynić proszę o kontakt z ks. Proboszczem.

8. Uwagi dotyczące przestrzegania w kościele zasad epidemicznych:

* widzimy jak bardzo szybko rozwija się 4 fala koronawirusa.

* bardzo proszę, aby każdy będący w kościele miał prawidłowo założoną maseczkę. To jest bardzo ważne.

* wchodząc do kościoła dezynfekujemy dłonie.

* do Komunii św. jako pierwsi podchodzą ci, którzy przyjmują na dłoń. Po nich, osoby przyjmujące do ust. Bardzo prosimy przestrzegać tej kolejności. Nie mieszać zatem tego porządku.

9. Polecamy nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P Jana Muchę; lat 91

Reginę Wachnicką; lat 89

Genowefę Muchę; lat 95

Wieczny odpoczynek.