1. Dziś: * 6.30 msza za członków KŻR;* 10.30 msza w intencji chóru; po mszy o 10.30 – spotkanie Rycerstwa Niepokalanej; * 16.00 wymiana tajemnic różańcowych; * 17.30 majówka; * rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania, taca przeznaczona na WSD w Radomiu.

2. Jutro o 18.30 spotkanie miesięczne lektorów świeckich, dorosłych.

3. Środa = 16.00 zapraszamy na spotkanie w Klubie seniora. W czasie spotkania będzie się prezentowała Szkoła Teb Edukacja z Ul. Słowackiego.

4. Czwartek = 18.30 spotkanie w ramach Kręgu biblijnego. Tematyka związana z poznawaniem Księgi psalmów. Psalmy będą recytowane przez aktora Radomskiego Teatru, Pana Wojciecha Ługowskiego. Zapraszamy.

5. Sobota:

* 8.30 spowiedź przed pierwszą Komunią św. dla dzieci, rodziców oraz wszystkich z rodzin dzieci.

* 100 – rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na Janiszpol, do sanktuarium fatimskiego: * 18.00 KŻR – spotkanie dekanalne * 19.00 wszystkich, na procesję fatimską i mszę św.

6. Za tydzień w niedzielę:

* 9.00 msza z asystą Oazy Rodzin

* 9.00 – 14.00 kolejna zbiórka krwi w naszym parafialnym Klubie HDK im. Św. Jana Pawła II. Szczególnie zachęcamy młodych, którzy już ukończyli 18 lat.

* 12.00 podczas mszy 93 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Św. Prosimy, aby na tę mszę przyszli tylko ci, którzy mają kogoś z dzieci do Komunii; inni proszę, aby wybrali inną godzinę mszy.

* rodzice tej grupy dzieci ufundowali dla kościoła dar – odnowiony kolejny sztandar procesyjny. Renowację przeprowadziła pracownia sióstr z Sandomierza. W przyszłą niedzielę sztandar będzie ustawiony przy ambonie.

* druga niedziela maja = taca przeznaczona na remont kościoła. W tym tygodniu 3 rodziny złożyły ofiary indywidualnie. Dziękujemy.

7. Chętni mogą wpisywać do końca maja na drugie półrocze imiona swoich bliskich na wypominki. Niektórzy mogą przedłużyć po pierwszym półroczu, ale można też wpisać nowe osoby.

8. Polecamy nabywanie i czytanie prasy katolickiej.