II NIEDZIELA WIELKANOCNA 8 KWIETNIA 2018.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

  1. Dziś: * 14.30 konferencja sióstr ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia nt. kultu miłosierdzia; * 15.00 nabożeństwo Koronki; * siostry będą rozprowadzały książki o Bożym miłosierdziu; * 15.30 wymiana tajemnic różańcowych; * 18.00 msza z asystą Akcji katolickiej + spotkanie formacyjne.
  2. W tym tygodniu złożono 1 ofiarę na remont oraz KŻR ofiarę w wysokości 2000 zł. Bóg zapłać.
  3. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie dla szafarzy i lektorów dorosłych.
  4. W środę o 16.00 zapraszamy na spotkanie Klubu seniora. Temat: Historyczne oznakowania radomskich ulic. Prowadzi p. Paweł Puton, znany radomski regionalista.
  5. W czwartek o 18.30 zapraszamy na spotkanie w ramach Kręgu biblijnego.
  6. Za dwa tygodnie w niedzielę 22 kwietnia planujemy kolejną zbiórkę krwi w parafialnym Klubie HDK. Prosimy o zaplanowanie i włączenie się w ten gest ludzkiego miłosierdzia.
  7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lublina [ 2 maja ] oraz na Pomorze [ 15 – 16 czerwca ] prosimy o wpłacanie pieniędzy do Pani Barbary Głowackiej.
  8. W ostatnim czasie został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs architektoniczny na najładniejszą elewację wyremontowanego frontonu budynku. Z całej Polski wpłynęło 215 zgłoszeń. Wygrał wyremontowany budynek dworca w Bydgoszczy, natomiast nasza świątynia zdobyła pierwsze wyróżnienie. To duży sukces biorąc pod uwagę, że chodzi o budowle w całej Polsce. Jednocześnie zostaliśmy zgłoszeni na wyższy etap konkursu – na najładniejszą fasadę w skali Europy. Zachęcamy do śledzenia procedury poprzez Internet.
  9. Zachęta do nabywania prasy katolickiej.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy:

Ś+P     Wacława Synderowskiego; ul. Górna; l. 86

            Bronisława Karpowicza; ul. Górna; l. 88

Wieczny odpoczynek.