1. Dziś:

* msza w intencji parafii o 6.30; za tydzień o 6.30.

* Bóg ​​zapłać za ofiary złożone na tacę remontową oraz 7 rodzinom, które złożyły ofiary indywidualnie w ciągu tygodnia.

 2. W piątek o 15.00 naboż. Koronki do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna.

 3. W niedzielę za tydzień kolejna, tym razem wakacyjna, dlatego szczególnie ważna zbiórka krwi w ramach parafialnego Klubu HDK im. Św. Jana Pawła II. Przed kościołem będzie ambulans do poboru krwi w godz. 9.00 – 14.00. Bardzo prosimy o zorganizowanie się i jak najliczniejsze zaangażowanie.

 4. W sobotę 19 sierpnia o godz. 8.30 wyjazd na dzień chorych i starszych do sanktuarium w Błotnicy. Zapisy u p. Jadwigi Nobis. Koszt 20 zł od osoby.

 5. Prośba, aby nie przywiązywać rowerów do barierek przed kościołem, bowiem widać już zniszczenia. Stojak na rowery jest od strony zakrystii na placu parafialnym.

Druga prośba, do par zawierających sakrament małżeństwa: prosimy, aby goście weselni nie wystrzeliwali po ślubie konfetti na placu przed kościołem. Takie rzeczy należy i wypada czynić przed domem weselnym, gdy przyjeżdża para młoda. Plac kościelny nie pełni funkcji przyjęcie ślubnego. Proszę o przestrzeganie tych zaleceń.

 6. Polecamy nabywanie prasy katolickiej.