19. grudnia to radosna data w życiu naszej parafii, ponieważ tego dnia swoje imieniny obchodzi szanowany i wielce lubiany  wikariusz, ks. Dariusz Laseczka.

 Tego dnia Ksiądz Proboszcz oraz Ksiądz prałat sprawowali Mszę św. w intencji Solenizanta a parafialny chór swoim śpiewem ubogacił  tę Eucharystię. Po udzielonym błogosławieństwie życzenia w imieniu pracujących u nas kapłanów złożył Ksiądz Proboszcz a następnie przedstawiciele grup dziecięcych, młodzieżowych oraz modlitewnych  osób dorosłych. W imieniu wszystkich parafian zostały wypowiedziane takie życzenia;

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi – powiedział Święty Jan Paweł II. Czcigodny Księże Solenizancie! Dzień Twoich imienin to dla nas wszystkich radosna okazja, aby podziękować Panu Bogu za dar Twojego życia i posługiwania duszpasterskiego w naszej parafii, podziękować za Twoją dobroć, spokój, za czas spędzony w konfesjonale i za przybliżanie nam Boga w każdej ofierze Eucharystycznej. Do wszystkich wypowiedzianych  już dzisiaj życzeń dołączamy również nasze, aby Bóg błogosławił Ci każdego dnia, pomagał Ci być wielkim człowiekiem, darzył łaską zdrowia, wiarą, która nadaje sens , nadzieją, która wszystko przetrzyma. Życzymy abyś  zawsze  był otoczony serdecznymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze  będą wspierać modlitwą. Szczęść Boże”.

BG

GALERIA