20. stycznia to dzień imienin Księdza Sebastiana. Uroczystą Mszę św. w intencji czcigodnego Solenizanta sprawował Proboszcz Ks. Roman Adamczyk. Naszą świątynię wypełnili przedstawiciele Rodziny, Przyjaciele oraz licznie zgromadzeni parafianie.  Swoje modlitwy w intencji Solenizanta śpiewająco zanosili członkowie Chóru Parafialnego. Na zakończenie Mszy świętej życzenia, kwiaty, serdeczne całusy i uściski składali przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych.

„Imię Sebastian pochodzi od greckiego słowa “ sebastos”, co oznacza: dostojny, znakomity, czcigodny. A zatem czcigodny księże Sebastianie, dzień Twoich imienin to radosne święto, aby podziękować Bogu za dar Twojej obecności w naszej parafii. Twoje duszpasterstwo służy przede wszystkim człowiekowi, budowaniu i pielęgnowaniu właściwych relacji. Rozbudzasz w nas miłość do Boga poprzez modlitwę, pracę i zaangażowanie w różne inicjatywy. Dzielisz się z nami swoim talentem ubogacając nas i muzycznie i duchowo, abyśmy pełniej i piękniej służyli Bogu i drugiemu człowiekowi.

Życzymy Ci, abyś to co robisz, czynił z młodzieńczą pasją, pielęgnuj w sobie uśmiech, nie trać poczucia humoru, podejmuj trudne wyzwania i nie zniechęcaj się przeciwnościami, ponieważ jesteś otoczony serdecznymi przyjaciółmi, którzy Cię nie zawiodą i będą wspierać modlitwą.

Życzymy Ci, abyś wobec dzisiejszego zalewu słów, dźwięków i obrazów nie pozwolił zagłuszyć w sobie Bożego głosu, a wzmocniony łaskami wiary i nadziei razem z wiernymi kroczył drogą ku niebu.

Szczęść Boże!”

BG