W piątek 19 grudnia na przekór panującej za oknami aurze w naszej świątyni panowała serdeczna i radosna atmosfera, bo razem z lubianym i szanowanym wikariuszem, księdzem Dariuszem, świętowaliśmy dzień Jego imienin. 

Wszystkie życzliwości jakie każdego dnia w naszych sercach nosimy zostały wypowiedziane przez Księży, dzieci, młodzież i dorosłych parafian. Padły m. in. takie słowa: „Drogi Solenizancie, Księże Dariuszu w imieniu wszystkich Wspólnot Osób Dorosłych naszej parafii , składamy Ci bardzo serdeczne życzenia dużo, dużo zdrowia, długich lat życia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Kapłanów i wielkiej satysfakcji z Twojej posługi kapłańskiej.  W tym szczególnym dniu dziękujemy Panu za to, że postawił Cię na naszej drodze życia, za to , że jesteś z nami, rozwiązujesz nasze trudne tematy, wlewasz w nasze serca nadzieję pokazujesz wielką pokorę , za to , że ciągle jesteś uśmiechnięty. Pamiętamy o Tobie w modlitwie prosząc o potrzebne łaski na każdy dzień posługi kapłańskiej”.

Niech się spełnią wszystkie życzenia wypowiedziane głośno, te których nie sposób wypowiedzieć, a które są w naszych sercach , wszystkie które goszczą w sercu Księdza. Na zakończenie Mszy św. sprawowanej w intencji Solenizanta swoje życzenia wyśpiewał chór parafialny. 

Księże, dobrze, że jesteś z nami! Szczęść  Boże! 

BG

GALERIA