W niedzielę (24.05) – uroczystość Zesłania Ducha Świętego podczas Mszy Świętej o 10.30 dziękowaliśmy za kolejne lata życia kapłańskiego: Księdza Mirosława Bandosa ( 39 lat – 16.05.1987), Księdza Sebastiana Osińskiego ( 18 lat – 31.05.2008) i Księdza Bartłomieja Goździewskiego ( 13 lat – 25.05.2013). Do daru Mszy Świętej, uświetnionego śpiewem naszego Chóru i asystą liturgiczną z udziałem diakona Wojciecha Orczykowskiego, dołączono życzenia przedstawicieli parafian. W imieniu Jubilatów słowo wdzięczności za dar modlitwy i obecności pośród Was wypowiedział Ks. Mirosław.
Matko Kapłanów, módl się za nimi!