1. Przypominamy, że w każdy wtorek i czwartek w godz. od 16 – 17  Parafialny Zespół Caritas pomaga w rozliczeniu podatku PIT za rok ubiegły. Z tego tytułu odpisujemy 1% podatku na potrzeby parafialnego CARITAS. Dla bardziej sprawnego rozliczania prosimy mieć ze sobą rozliczenie za 2015r.

2. Jutro – poniedziałek

* 18.30 – spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

3. Środa

* 16.00 – Spotkanie Klubu Seniora

* 18.30 – Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii

4. Czwartek

* 18.30 – kolejny wykład z historii Polski – prowadzi p. Marcin Kwiecień

5. Piątek:

* 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja eucharystyczna

6. Sobota

* w godzinach 8.00 – 9.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szczegóły akcji znajdują się plakacie w kruchcie kościoła oraz na ulotkach wyłożonych na stoliku pod chórem. Sprzęt przynosimy od strony ul. Wróblewskiego.

7. Przyszła niedziela:

* 9.00 – 14.00 – w Sali w domu parafialnym odbędzie się kolejna zbiórka krwi w ramach Parafialnego klubu HDK im. Św. Jana Pawła II. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

8. W tym tygodniu złożono 4 ofiary na remont kościoła i jedna osoba nabyła cegiełkę „fundusz – plac przed kościołem. Bóg zapłać.

9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch, którą organizuje Ks. Sebastian dniach od 27. maja do 3. czerwca.  W planie jest zwiedzanie m. in. Mediolanu, Genui, Rzymu wraz z Muzeami Watykańskimi, Manopello. Szczegółowy program znajduje się poniżej.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty:

+ Mieczysława Grylę – ul. Miedziana – lat 67. „Wieczny odpoczynek”