OGŁOSZENIA – NIEDZIELA 16 CZERWCA 2013


1.
Dziś:
* o godz. 10.30 msza św. w intencji chóru parafialnego
* harcerze i harcerki grupujący się przy naszej parafii specjalizują się w ratownictwie medycznym. W wakacje mają udać się na specjalistyczny obóz szkoleniowy. Proszę w ich imieniu o możliwość wsparcia ich w tym szlachetnym celu. Trzeba cieszyć się z tej grupy młodych i ambitnych ludzi. Dlatego będą dziś po mszach św. zbierali datki na przygotowanie tego obozu. Nadmienię jeszcze, że nasi harcerze już szkolą młodszych w dziedzinie ratownictwa medycznego. Serdeczne = Bóg zapłać.

2.
Jutro o godz. 18.30 miesięczne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Podsumowanie roku formacyjnego.

3
. We wtorek o godz. 16.30 różaniec o beatyfikację Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.

4.
Środa – o godz. 18.00 msza św. w intencji Akcji Katolickiej oraz spotkanie sumujące rok duszpasterski.

5. W sobotę Ośrodek RESURSA organizuje imprezę pt. ANIMA URBIS. Początek o godz. 20.00 na dworcu PKP. Trasa zwiedzania: najciekawsze zakątki radomskich Glinic. Zakończenie ok. 1.00 w nocy w naszym kościele – omówienie historii parafii i koncert organowy naszego parafianina ks. Dariusza Sałka.. Wszystkie inne wiadomości umieszczone są na plakacie wywieszonym w kruchcie kościoła. Zapraszamy.

6.
W zakrystii u pana kościelnego wpłacamy na pielgrzymkę do Kodnia. Są jeszcze wolne miejsca dla chętnych.

7.
W tym tygodniu 11 rodzin złożyło ofiarę na remont kościoła oraz jedna rodzina z parafii Idalin jako CEGIEŁKĘ. Cegiełki dla swoich bliskich z rodzin z innych parafii można wziąć z regału pod chórem. Serdeczne – Bóg zapłać.

8.
W kancelarii, narzeczeni, który pragną zawrzeć sakrament małżeństwa w 2014 r. w naszej parafii, mogą zgłaszać terminy i godziny ślubu. Prosimy nie odkładać tego na dalszy czas, bowiem może nie zawsze pasować dana godzina mszy ślubnej.

9.
Prasa katolicka:
* dla dzieci wakacyjny numer Małego Gościa i Małego Rycerzyka
* Gość Niedzielny
* Niedziela
* Rycerz Niepokalanej.

10.
W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii –
Ś+P Tadeusza Wieczorka z ul. Ogrodniczej; lat 60.
Wieczny odpoczynek.