OGŁOSZENIA – NIEDZIELA 21 LIPCA 2013

1. Jutro 22 dzień miesiąca, po mszy św. wieczorowej nabożeństwo przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.

2. We wtorek o godz. 17.00 różaniec w intencji beatyfikacji sługi Bożego ks. Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

3. W środę rozpoczęcie 4 – dniowej pielgrzymki szlakiem polskich Piastów, tereny dzisiejszej Wielkopolski. Wyjazd o godz. 5.30. Prosimy o punktualne przybycie. Powrót w sobotę w godzinach wieczornych.

4. Za tydzień po mszy św. o godz. tradycyjne modlitwy w intencji kierowców i poświęcenie pojazdów z okazji patrona Św. Krzysztofa.

5. Przygotowujemy się do tegorocznej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę w parafialnej grupie 12A.
W tym roku grupę poprowadzi nowy ks. wikariusz – Dariusz Laseczka.
Już teraz zachęcamy, aby jak najwięcej dorosłych, młodzieży i dzieci wraz z rodzicami zaplanowało ten wakacyjny czas pielgrzymowania.
Zapisy rozpoczną się od 1 do 6 sierpnia w godzinach kancelarii lub po mszy św. wieczorowej. Zapisy w domu parafialnym.
Ks. Dariusz zaprasza wszystkich porządkowych, pielęgniarki, kwatermistrzów, zespół muzyczny, liderów grupy 12A na spotkanie przygotowawcze w dniu 31 lipca b.r. na godz. 18.30 po mszy św. wieczorowej. Spotkanie w domu parafialnym.
Tegoroczny koszt opłat wpisowych został utrzymany na stałym poziomie i wynosi 50 zł od pielgrzyma.
Liczymy, że w tym roku jeszcze większa ilość pielgrzymów będzie tworzyła parafialną grupę.

6. Na remont kościoła złożono 5 ofiar z parafii. Wpłynęła jedna ofiara z parafii na Idalinie – to w ramach CEGIEŁEK. Zachęcamy, aby wziąć CEGIEŁKĘ z regału i zachęcić do włączenia się w remont naszej świątyni osoby bliskie z rodziny, które w naszej parafii mieszkały, przyjęły chrzest czy inne sakramenty, którzy przyjeżdżają do swoich bliskich. To może nam pomóc przy dalszych etapach prac. Liczę na aktywniejsze zainteresowanie się nas wszystkich we wspólnie podjęte dzieło.

7. Prasa: * Gość Niedzielny; * Niedziela; * inne miesięczniki.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy: 
Ś+P Jerzego Bednarczyka z ul. Makowskiej; przeżył 77 lat
Wieczny odpoczynek.