OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA 28 LIPCA 2013
 

1. Dziś:
 * msza św. w intencji parafii o godz. 10.30; za tydzień o godz. 12.00
 * po mszy św. o godz. 12.00 modlitwy w intencji kierowców oraz poświecenie pojazdów z okazji dnia patronalnego, św. Krzysztofa.

2. Od jutra grupa 39 dzieci z klas szkoły podstawowej z naszej parafii rozpocznie 5 – dniową półkolonię. Dzieci będą uczestniczyły każdego dnia w zajęciach w parafii oraz będą wyjeżdżały na ciekawe wycieczki. Bóg zapłać osobom, które wsparły ten letni wypoczynek oraz wszystkim, którzy podczas festynu włączyli się w tę pomoc.

3. W środę po mszy św. wieczorowej o godz. 18.30 w sali w domu parafialnym odbędzie się spotkanie dla – porządkowych, pielęgniarki, kwatermistrzów, zespołu muzycznego, liderów grupy 12A. Bardzo prosimy o obecność wszystkich posługujących.

4. Zapisy na pieszą pielgrzymkę w dniach od 1 do 6 sierpnia w kancelarii w godzinach jej otwarcia oraz codziennie po mszy św. wieczorowej w sali w domu parafialnym.

5. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 * pierwszy czwartek miesiąca: msza św. o powołania o godz. 18.00; to jednocześnie rozpoczęcie nowego miesiąca. Po mszy św. modlitwy wspólnoty Straży Honorowej Serca Jezusowego. Sierpień – jak słyszeliśmy w apelu księży biskupów niech będzie dla nas związany z podjęciem abstynencji od wszelkiego rodzaju napojów alkoholowych. Mamy tyle intencji, w których możemy ten dar ofiarować.
 * pierwszy piątek miesiąca: od godz. 8.30 pojedziemy z posługą sakramentalną do chorych według stałej trasy. Prosimy poinformować chorych, aby byli przygotowani.
 Spowiedź od godz. 6.00 + msza św. 6.30; po południu spowiedź od 17.00 + msza św. 18.00 zamówiona przez wspólnotę Straży Honorowej Serca Jezusowego.
 * pierwsza sobota miesiąca – o godz. 18.00 msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi w intencji sióstr z KŻR.
 * pierwsza niedziela miesiąca: 6.30 msza św. w intencji zmarłych z KŻR.
 10.30 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej
 16.00 spotkanie miesięczne KŻR
 17.30 nabożeństwo no Serca Pana Jezusa.

6. W sobotę 17.08. w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia odbędzie się doroczne spotkanie ludzi w podeszłym wieku. Z naszej parafii planujemy wyjazd o godz. 8.30. Koszt 20 zł od osoby. Zapisy w zakrystii po mszy św.

7. W tym tygodniu złożono 7 ofiar na remont kościoła. Serdeczne – Bóg zapłać.

8. Polecamy prasę katolicką – możemy ja nabyć przy wyjściu z kościoła.