1.         Dziś:

            * Prośbą do tych, którzy jeszcze nie wywiesili flag narodowych z okazji Święta Niepodległości. Niech to będzie choć taki gest patriotycznego obowiązku.

            * 9.00 msza św. z asystą Oazy Rodzin

            * 18.00 msza św. z asystą Akcji Katolickiej

* Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które są przeznaczone na remont świątyni. W tygodniu złożono 3 ofiary indywidualne.

 

2.         Jutro:

* przypada 95 roczn. odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów. Nasze święto narodowe. Msze św. o godz. 6.30; 9.00 i 18.00. zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

3.         We wtorek o godz.18.00 w szkole muzycznej przy ul. 25 – czerwca odbędzie się okolicznościowy koncert muzyki polskiej z okazji święta. Wstęp wolny.

 

4.         W środę o godz. 18.00 msza św. w intencji ludzi potrzebujących pomocy z naszej parafii. Po mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

 

5.         W piątek w godz. 15.00 – 17.30 cotygodniowa adoracja najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

 

6.         Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – o godz. 10.30 msza św. w intencji członków chóru parafialnego.

 

7.         Za trzy tygodnie w niedziele 1 grudnia w godz. 9.00 – 14.00 będzie przeprowadzona VIII zbiórka krwi naszego Klubu  im. bł. Jana Pawła II. Ogłaszamy już dzisiaj, aby każdy chętny mógł wcześniej sobie zaplanować tę niedzielę. Liczymy na szeroki oddźwięk tej inicjatywy.

 

8.         Parafia nasza przygotowuje się do zorganizowania w czerwcu 2014 roku 10 – dniowej pielgrzymki do Grecji – temat: Śladami Św. Pawła Apostoła. Bardzo ciekawa i poznawcza trasa. Całość poprowadzi Biuro Podróży MISTRAL  z Katowic. Kto chciałby się więcej dowiedzieć na ten temat może po mszy św. pobrać w zakrystii kartę informacyjną lub przeczytać na naszej stronie internetowej. Można tez zaprosić do wzięcia udziału osoby w innych parafii.

 

9.         Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz nabycia kalendarza diecezji radomskiej na 2014 rok.