​1. Dziś: * msza św. w intencji parafii o 6.30; za tydzień również 6.30

* 9.00 msza z asystą Oazy Rodzin

* 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z rozważaniami opartymi na Dzienniczku Św. Siostry Faustyny

* 16.00 wymiana tajemnic różańcowych

* 18.00 msza z asystą Akcji Katolickiej

* Dziś rozpoczynamy w Kościele w całej Polsce – Tydzień Miłosierdzia.

* Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę remontową oraz za 5 ofiar indywidualnych. W tym tygodniu przystępujemy do prac w centralnej części frontonu świątyni.

 2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie dla lektorów dorosłych

 3. W każdy wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00 PZ Caritas pomaga w rozliczaniu podatku PIT za ubiegły rok. Zgłaszamy się z aktualnymi dokumentami oraz dla lepszej organizacji proszę przynieść również ostatnie rozliczenie z poprzedniego roku.

 4. Przypominamy i zachęcamy do korzystania z ciekawe zbioru naszej biblioteki. Jest ona czynna w każdą niedzielę – 10.00 – 12.00 oraz środy 15.30 – 17.00.

 5. W piątek o 15.00 nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego i adoracja.

 6. W najbliższą sobotę Diecezjalny Instytut Akcji katolickiej rozpoczyna ciekawy cykl wycieczek rowerowych związanych z odwiedzaniem klasztorów w diecezji. Ta inicjatywa wypływa z przeżywanego obecnie roku życia osób konsekrowanych. Zapraszamy wszystkich chętnych w tę  sobotę na godz. 9.00 przed nasz kościół, gdzie rozpocznie się pierwszy wyjazd do klasztoru sióstr Klarysek w Skaryszewie.

 7. W sobotę o 18.00 w Radomskim Automobil Klubie przy ul. Warszawskiej odbędzie się Apel Młodych przeżywany w obecności Symboli Światowych Dni Młodzieży. Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza młodzież począwszy od gimnazjum oraz starszą do wspólnej modlitwy. Apelowi będzie towarzyszyć hasło: „Dotknij miłosierdzia”.

 8. W niedziele za tydzień:

* 10.30 msza św. w intencji chóru parafialnego i pana organisty z okazji jego imienin.

* 17.00 spotkanie księdza Sebastiana z dziećmi klas 3 oraz ich rodzicami przez uroczystością Pierwszej Komunii Św. Prosimy o obecność wszystkich.

 9. Kończy się pierwsze półrocze wypominków. Kto chce przedłużyć modlitwę za swoich bliskich na drugie półrocze prosimy zgłosić w kancelarii.

 10. Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę rowerową prosimy o dokonywanie wpłat.

 11. Polecamy nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

12. Władze Radomia prowadzą akcję pt. „Koperta życia”. Jest ona skierowana dla ludzie starszych. Wszystkie informacje można uzyskać od pań przy stoliku z prasą. Bardzo prosimy, aby osoby starsze po mszy św. zainteresowały się tą ciekawą inicjatywą.

 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii Ś+P Lucję Grzeszczyk; ul. Podmiejska; lat 82. Jutro msza pogrzebowa + Krystyny Molgi, ul. Wrześniowskiego lat 68 „Wieczny odpoczynek”.