1. Dziś: * msza św. za parafię o 6.30; za tydzień o 6.30

* 17.00 pierwsze nabożeństwo Gorzkich żali z nauka pasyjną.

* Bóg zapłać za ofiary indywidualne i tacę remontową przeznaczoną na prace przy kościele.

 2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Proszę o obecność wszystkich członków Rady.

 3. W każdy wtorek i czwartek w godz. 16.00 – 17.00 PZC pomaga w rozliczaniu podatku PIT za rok ubiegły. Z tego tytułu odpisujemy 1 % na potrzeby parafialnego Caritas. Dla bardziej sprawnej pracy prosimy mieć ze sobą rozlicznie za 2014 rok.

 4. W środę rozpoczęcie rekolekcji wielkopostnych dla dzieci ze szkół podstawowych. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Kris z Kamerunu, obecnie pracujący w Radomiu. Codziennie – środa, czwartek i piątek dzieci przychodzą do kościoła na godz. 10.00 i uczestniczą w całości nauk. Przez te trzy dni dzieci mają wolne w szkole. Prosimy, aby rodzice zadbali o udział dzieci w rekolekcjach.

 5. W środę o 16.00 spotkanie na plebanii Klubu seniora. Odbędzie się występ teatralny grupy Opatrzność – to grupa młodzieży z chorobą zespołu Downa. Grupa ta systematycznie spotyka się przy naszej parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 6. W czwartek o 18.30 miesięczne spotkanie w ramach grupy dyskusyjnej – katechezy dorosłych. Temat: Czym jest praca. Wykład i dyskusję prowadzi ks. Wojciech Wojtyła z WSD w Radomiu. Zapraszamy na te ciekawe spotkanie, na których możemy poszerzyć naszą wiedzę z zakresu etyki.

 7. W piątek:

* nabożeństwa drogi krzyżowej = * 7.00 dla starszych; * 17.30 dla dzieci; * 18.30 dla starszych – rozważania poprowadzą osoby ze wspólnot KŻR, APDŚ, Straży Honorowej Serca Jezusowego; * 19.15 dla młodzieży z gimnazjum, szkoły średniej i studentów.

* 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna.

 8. W sobotę o 13.00 wyjazd do Kałkowa na Misterium Męki Pańskiej. Osoby które się zapisały prosimy o punktualne przybycie.

 9. Za tydzień w niedzielę:

* 10.30 msza św. w intencji chóru parafialnego

* po mszach św. w całej Polsce zbiórka ofiar do puszek na pomoc dzieciom z terenów misyjnych o objętych konfliktami wojennymi.

10. Polecamy prasę = * Gość niedzielny: zachęcamy do przeczytania bardzo ważnego artykułu o rachunku sumienia. Jako dodatek jest również broszura z rachunkiem sumienia. * Niedziela; dla dzieci * Mały Gość Niedzielny * Mały rycerzyk

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P     Sałbut Lucyna; ul. Kwiatkowskiego; lat 94

            Pastuszka Marian; ul. Owocowa; lat 87

            Mularski Jan; ul. Inspektowa; lat 84

            Ziółko Danuta; ul. Wróblewskiego; lat 73

„Wieczny odpoczynek”.