1. Dziś: * msza św. w intencji parafii o godz. 6.30

* dziękujemy ks. Jackowie za wygłoszone kazanie misyjne z okazji ŚDM, a młodzieży za świadectwo przeżywanej wiary. Chcemy wspomóc tę grupę pielgrzymów z Dominikany, by mogli w całości przeżyć dni w Krakowie. Po mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na ten cel.

* 18.00 członkowie Klubu seniora będą prezentować naszą wspólnotę na ogólno radomskim spotkaniu seniorów w ośrodku rekreacyjnym w Radomiu na Borkach przy zalewie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

2. Informacje dotyczące pogrzebu Ś+P abpa Zygmunta Zimowskiego:

* poniedziałek godz. 19.00 msza św. w katedrze

* wtorek 11.00 msza św. i pogrzeb w katedrze. Modlimy się za zmarłego biskupa i zachęcamy do wzięcia udziału w pogrzebie.

3. W tym tygodniu do naszej diecezji przybędzie młodzież z 16 krajów na ŚDM. W spotkaniach będzie uczestniczyła również młodzież z naszej parafii wraz z ks. Dariuszem. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. We wtorek o 17.00 różaniec prowadzony przez wspólnoty modlitewne, a o 18.30 spotkanie modlitewne grupy Odnowy w Duchu Św.

5. W piątek o 4.30 rozpoczęcie 2 – dniowej wakacyjnej pielgrzymki autokarowej w Bieszczady. Prosimy o punktualne przybycie. Zabieramy ze sobą prowiant oraz cieplejsze okrycia. Powrót w sobotę w godz. wieczornych.

6. Piątek:

* 15.00 Koronka i adoracja.

* 18.30 po mszy ucałowanie relikwii Św. Jana Pawła II.

7. W tym tygodniu złożono 17 ofiar na remont kościoła i nabyto 2 cegiełki „Fundusz – plac kościoła:. Serdecznie dziękuję.

8. Przy naszej parafii działa „Klub – po stracie”. Zaprasza do udziału osoby, które w ostatnim czasie pochowały kogoś bliskiego ze swojej rodziny. Celem działań Klubu jest niesienie jak najszerszej pomocy tym ludziom. Szczegółowe informacje są umieszczone w gablocie przy krzyżu.

9. Ponownie zachęcamy do wzięcia ulotki zapraszającej do włączenia się do parafialnej grupy 12A, która pielgrzymować będzie w dniach 6 – 13. 08. na Jasną Górę. Zapraszamy dzieci z rodzicami oraz młodzież.

10. Prosimy o nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P     Marianna Kruk; ul. Dąbrowskiego;  lat 84.

Modlimy się również w intencji zmarłego ks. abpa Zygmunta Zimowskiego, ordynariusza diec. Radomskiej w latach 2002 – 2009, który zmarł w poniedziałek w wieku 68 lat.

Wieczny odpoczynek.