1. Dziś: * 10.30 msza św. w intencji ks. prałata Stanisława z okazji imienin.

* 12.00 – po mszy św. spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III gimn. / x. D /.

* Papież Franciszek zwraca się z prośbą do krajów Europy o zbiórkę ofiar dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Taka zbiórka odbywa się dziś w całej Polsce. Wychodząc z kościoła możemy włączyć się w to dzieło miłosierdzia.

2. Jutro o 18.30 pierwsze po wakacjach spotkanie dla lektorów świeckich dorosłych. Prosimy o obecność wszystkich.

3. W czwartek 22 dzień września – po mszy o godz. 18.00 modlitwy przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.

4. W niedzielę za tydzień:

* 18.00 msza z asystą pielgrzymów z grupy 12A oraz spotkanie po mszy św.

* 19.00 spotkanie dla osób żyjących w związkach bez sakramentu małżeństwa. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych z naszej oraz z innych parafii.

5. Pragnę serdecznie podziękować osobom z naszego Klubu krwiodawców za bardzo udaną akcję poboru krwi.  Krew oddało 81 osób w ilości ok. 29 litrów.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na remont kościoła.

7. Akcja katolicka po raz kolejny organizuje kurs nauki języka angielskiego dla dzieci oraz dla osób dorosłych. Szczegóły są opisane na tablicy w kruchcie kościoła.

8. Pielgrzymka KŻR do Wysokiego Koła na spotkanie diecezjalne w najbliższą sobotę – tj. 1.10.2016. Wyjazd o 8.00. Koszt 30 zł. Zapisy u pani Jadwigi Nobis.

9. Od najbliższego wtorku możemy wpisywać w kancelarii naszych bliskich zmarłych na nabożeństwo wspominkowe – roczne, półroczne i jednorazowe. Rozpocznie się ono od 1 listopada tego roku. Kartki do wpisywania są wyłożone na regale obok prasy.

10. Jak w każdą niedzielę polecamy prasę = Gość Niedzielny; Niedziela; dla dzieci – Mały Gość i mały rycerz Niepokalanej.