1. Jutro nie będzie spotkania Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

2. W czwartek od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego.

3. W piątek:

* o godz. 8.00 msza kończąca rok szkolny 2015/16. Liczymy na obecność wszystkich dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, z gimnazjum i szkół średnich oraz ich rodziców i nauczycieli.

* 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja.

4. W sobotę:

* uroczystości związane w 40 rocznicą wydarzeń radomskich = msza św. przy pomniku.

* 18.00 spotkanie miesięczne dla osób żyjących bez sakramentu małżeństwa.

 5. Niedziela za tydzień: * po każdej mszy św. będziemy mogli wziąć ulotki zapraszające na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę naszej grupy 12A. Odpowiedzialnym za pielgrzymowanie jest ks. Dariusz. Zostało ustalone, że młodzież do 20 roku życia nie płaci „wpisowego” – tak m.in. chcemy zachęcić do większego udziału w tej formie duszpasterzowania. Ulotki będą wyłożone na stoliku z prasą.

* 18.00 msza św. z asystą pielgrzymów z grupy 12A.

 6. Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować za przygotowanie i przeprowadzenie na bardzo wysokim poziomie festynu parafialnego. Dziękuję = ks. Dariuszowi i ks. Sebastianowi; dziękuje całej Parafialnej Radzie Duszpasterskiej; wszystkim, którzy bezpośrednio byli zaangażowani przy organizowaniu imprezy; dziękuje serdecznie wszystkim sponsorom nagród głównych; osobom, które przyniosły nagrody na loterię oraz tym, które upiekły ciasta i przygotowały smakowity stół wiejski. To był mile spędzony czas w gronie parafian.

 7. Dziękuję również za przeprowadzenie zbiórki krwi oraz tym, którzy krew oddali = to 33 osoby – dawcy krwi. Zebrano ok. 16 litrów. Bóg zapłać.

 8. W tym tygodniu 10 rodzin złożyło ofiary na remont kościoła i 7 rodzin nabyło cegiełkę „Fundusz – plac kościoła” – tym po jednej rodzinie z par Małęczyn, Idalin i Janiszpol. Wszystkim serdecznie dziękuję.

Jak możemy zauważyć została ułożona kostka na placu przed kościołem. W najbliższych dniach będą wykonywane dalsze prace przy powierzchniach zieleni oraz inne prace wykończeniowe.

 9. Polecamy nabywanie prasy katolickiej, w tym numerze Gościa Niedzielnego jest relacja z naszego festynu.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z parafii

Ś+P Zofię Litwin; ul. Kwiatkowskiego; lat 55.

Wieczny odpoczynek.