NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1.         Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania – msze św. według układu niedzielnego. Na każdej mszy św. będzie czytany list rektora KUL. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona na KUL.

2.         Od wtorku do soboty, każdego dnia, zapraszamy na czuwania modlitewne przed kanonizacją bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. Rozpoczęcie adoracją eucharystyczną o godz. 20.30 i zakończone Apelem Jasnogórskim oraz ucałowaniem relikwii błogosławionego. Zapraszamy całe rodziny.

3.         W środę przypadają imieniny ks. Jerzego. Wszystkich zapraszam na mszę św. o godz. 18.00, która będzie odprawiona za solenizanta. Z tej okazji wyrazimy również nasze życzenia.

4.         W piątek

* nie będzie adoracji o godz. 15.00, bowiem przez cały tydzień będziemy gromadzić się na adoracji o godz. 20.30

* 18.00 msza św. imieninowa w intencji naszego organisty pana Jarosława. Serdecznie zapraszamy.

5.         Niedziela za tydzień:

* msze św. bez zmian o stałych godzinach / mimo transmisji telewizyjnej z kanonizacji /.

* Niedziela Miłosierdzia Bożego. O 15.00 nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia z podziękowaniem za dar kanonizacji Jana Pawła II. Rozpocznie się również Tydzień Miłosierdzia.

* 20.00 – na Alejach Jana Pawła II wieczór chwały dla mieszkańców Radomia i okolic, z okazji kanonizacji papieża. Będzie również występował nasz chór parafialny, który został wyróżniony za swój profesjonalizm. Mamy chyba najlepszy chór w skali parafii całego miasta.

6.         Zbliża się dzień 2 maja i nasza pielgrzymka do miejsca męczeńskiej śmierci bł. Ks. Bolesława Strzeleckiego. Prosimy o dokończenie wpłat, abyśmy mogli zamknąć listę.

7.         Bóg zapłać 10 rodzinom za złożone ofiary na remont świątyni.

8.         Kto chce przedłużyć wypominki na drugie półrocze – od maja do końca października, może to uczynić w kancelarii parafialnej.

9.         Kilka słów o pracach związanych z renowacją podłogi w naszym kościele. Mamy zwyczaj mówić o pewnych pracach już po ich ukończeniu.

Została ona wyszlifowana do maksymalnego naturalnego wybłyszczenia. Praca firmy konserwującej trwała 10 dni. Jeszcze po świętach będzie wypracowane prezbiterium.