NIEDZIELA 20 LIPCA 2014

1.         PZ Caritas organizuje akcję = „Pełen plecak na rok szkolny”. W zakrystii znajdują się plecaki szkolne z instrukcją, w jaki sprzęt wyposażyć plecak dla dziecka danej klasy. Chętni, którzy chcą wesprzeć najbardziej potrzebujących, prosimy bezpośrednio po mszy św. do zakrystii.

2.         We wtorek:

            * 17.00 różaniec prowadzony przez wspólnoty modlitewne

* 18.30 [ 22 dzień miesiąca ] nabożeństwo przez pośrednictwo św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.

3.         W czwartek = wakacyjne spotkanie naszego Klubu Seniora. Godz. 18.00 = miejsce spotkania = Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nad Zalewem na Borkach. Będzie prezentacja dorobku naszego Klubu w skali całego miasta. Serdecznie zapraszamy.

4.         W piątek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00

5.         Za tydzień w niedzielę – po mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie samochodów i modlitwy w intencji kierowców i podróżujących, z racji wspomnienia św. Krzysztofa.

6.         W sobotę 16 sierpnia o godz. 8.00 wyjazd na dzień skupienia dla osób starszych i chorych do sanktuarium w Błotnicy. Koszt przejazdu autokarem 20 zł. Zapisy u pani Jadwigi Nobis.

7.         W tym tygodniu 17 rodzin złożyło ofiarę na remont kościoła. Bóg zapłać.

8.         Polecamy prasę katolicką: w tym numerze Gościa Niedzielnego dłuższa notatka o naszej parafialnej pielgrzymce rowerowej do Częstochowy. Bardzo wiele ciekawych artykułów na wakacyjną naszą lekturę.

9.         W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii

            Ś+P     Michalinę Zasadę z ul. Świerkowej; lat 76

            Wieczny odpoczynek …