1.         Dziś:

* 10.30 msza św. w intencji członków chóru parafialnego. Serdecznie zapraszamy nowych chętnych do włączenie się w skład chóru. Próby odbywają się w każdy piątek o 19.00.

* 12.00 – po mszy św. spotkanie w kościele rodziców dzieci klas 3 szkoły podstawowej, rozpoczynające roczne przygotowanie do Pierwszej Komunii Św. tej grupy dzieci.

2.         Jutro:

            * 22 dzień miesiąca = po mszy św. ucałowanie relikwii Św. Jana Pawła II

* w sali w domu parafialnym o godz. 18.30 zapisy chętnych – dzieci, młodzieży i dorosłych na naukę języka angielskiego i niemieckiego. Serdecznie zapraszamy.

3.         Wtorek – 17.00 nabożeństwo różańcowe prowadzone przez wspólnoty modlitewne

4.         W każdy czwartek w domu parafialnym odbywają się mityngi grupy anonimowych hazardzistów. Mogą zgłaszać się osoby z terenu całego miasta i okolic.

5.         W piątek od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.         W dniach od 27 do 30 września odbywać się będzie VII Tydzień Społeczny poświęcony rodzinie. Wszystkie informacje są wypisane na plakacie zawieszonym w gablocie Akcji Katolickiej oraz na ulotkach znajdujących się na regale.

7.         Chcemy przy parafii uruchomić bibliotekę. Rozpoczęły się już prace przy opracowywaniu księgozbioru. Zwracamy się z prośbą do parafian, aby przynosili książki z takich działów jak – literatura , lektury, historia, geografia, beletrystyka, i inne. Będą one układane według klucza merytorycznego. Myślimy, że ok. 15 listopada będziemy mogli już korzystać z biblioteki. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

8.         Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9.         W tym tygodniu odeszli z naszej parafii do wieczności:

            Ś+P     Jan Dąbrowski; ul. Kalińska; lat 71

                        Czesława Kotowska; ul. Jasna; lat 79

                        Stefan Majewski; ul. Kwiatkowskiego; lat61

            „Wieczny odpoczynek”