1. W środę o g. 18.30 po Mszy świętej wieczornej spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch w kwietniu 2016 r. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Sebastianem.

 2. W sobotę:

* 18.00 kolejne spotkanie w Sali w domu parafialnym w ramach duszpasterstwa osób żyjących bez sakramentu małżeństwa.

* 19.00 ks. Sebastian zaprasza młode małżeństwa do formującego się nowego kręgu oazy rodzin w naszej parafii. Spotkanie w domu parafialnym.

 3. W niedzielę za tydzień:

* pierwsza niedziela listopada – uroczystość Wszystkich Świętych. Ostatni raz modlimy się według kończącego się układu nabożeństwa wypominkowego. Od 8 listopada wypominki według nowych wpisów.

* modlimy się za naszych zmarłych podczas mszy świętych oraz nawiedzamy cmentarze z modlitwą za swoich bliskich zmarłych.

* 6.30 msza św. za zm. z KŻR

* ze względu na święto nie ma o 16.00 wymiany tajemnic różańcowych – będzie w poniedziałek 2 listopada

* ze względu na święto nie ma mszy św. dla Rycerzy Kolumba – będzie 8 listopada.

 4. Ofiary na Kościół w tym tygodniu złożyło 7 rodzin oraz dwie ofiary na „fundusz-schody” = jedna z parafii Św. Rodziny w Radomiu druga z naszej parafii. Składam – serdeczne Bóg zapłać.

 5. W kancelarii możemy zgłaszać na nabożeństwo Wypominek – rocznych, półrocznych i jednorazowych.

 6. Zachęcamy do wzięcia ulotek dotyczących Światowych Dni Młodzieży, które będą w przyszłym roku i do zgłaszania chęci przyjęcia młodzieży w dniach 20 – 25 lipca 2016 r. Zgłaszamy do przyszłej niedzieli – w kancelarii lub zakrystii.

 7. Polecamy prasę katolicką oraz kalendarze fundacji bpa Jana Chrapka.