OGŁOSZENIA – NIEDZIELA 3 SIERPNIA 2014

1.         Dziś:

            * 6.30  msza św. w intencji zmarłych z KŻR

            * 16.00 zmiana tajemnic różańcowych

            * 17.30 nabożeństwo do Serca Jezusowego

2.         Od dziś po każdej mszy św. zapisy chętnych do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Możemy zgłaszać się w zakrystii u ks. Dariusza, kierownika parafialnej grupy 12A. Tam dowiemy się o wszystkich szczegółach. Zapisy będą trwały aż do chwili wyruszenia na pielgrzymkę. Rozpoczęcie pielgrzymowania w środę 6 sierpnia. Zdawanie bagażu od 7.00 przy kościele na ul. Kościelnej. Modlitwy rozpoczynające w kościele o 7.30.

3.         Jutro o 18.30 spotkanie w domu parafialnym wszystkich służb pielgrzymkowych.

4.         Środa:

            * święto Przemienienia Pańskiego; msze św. 6.30; 9.00; 18.00

            * 17.15 modlitwy APDŚ + 18.00 msza św.

5.         W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca = 18.00 msza św. w intencji powołań, po mszy św. modlitwy Straży Honorowej Serca Jezusowego.

6.         ZA tydzień druga niedziela miesiąca = taca remontowa na trwające prace przy wieży głównej kościoła. W tym tygodniu złożono z parafii 2 ofiary oraz jedną ofiarę z parafii Janiszpol. Bóg zapłać.

7.         Osoby, które wzięły tornistry, prosimy o składanie ich już wyposażonych w przybory szkolne w zakrystii lub kancelarii do niedzieli 10 sierpnia. Wszystkim już dziś serdecznie dziękujemy za włączenie się pomoc najbiedniejszym.

8.         Nastąpiła zmiana terminu dnia skupienia dla osób starszych i chorych w Błotnicy. Odbędzie się w sobotę ale nie 16 sierpnia lecz 23 sierpnia. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy prowadzi pani Jadwiga Nobis.

9.         Polecamy nabywanie i czytanie prasy katolickiej.