1. Dziś – pierwsza niedziela czerwca:

* 6.30 msza za zmarłych z Kół Żywego Różańca;

* 10.30 spotkanie modlitewne Rycerstwa Niepokalanej;

* 16.00 wymiana tajemnic różańcowych;

* 17.30 nabożeństwo czerwcowe; * 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba + spotkanie formacyjne.

​​2. We wtorek – miesięczny dyżur Parafialnego Zespołu Caritas w godz. 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.00

3. Środa:

* 9.30 członków Klubu seniora zapraszamy do Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Odrodzenia na spektakl w wykonaniu najmłodszych dzieci.

* 18.00 msza św. w intencji Parafialnego Zespołu Caritas + spotkanie formacyjne

4. W czwartek o 18.30 ostatnie przed wakacjami spotkanie wykładowe nt. historii polskiej państwowości. Prowadzi p. Kwiecień Marcin. Już teraz chcemy podziękować naszemu prelegentowi za bardzo ciekawy cykl 6 wykładów.

5. Piątek = 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna.

6. Za tydzień:

* druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona na remont kościoła. Jutro rozpoczęcie prac przy rekonstrukcji placu przed kościołem. Termin został przełożony ze względu na oktawę Bożego ciała i odpust.

* 9.00 msza z asysta oazy rodzin

* 9.00 – 13.00 kolejna zbiórka krwi w ramach Parafialnego Klubu Honorowych Dawców Krwi im. Św. Jasna Pawła II. Prosimy stałych dawców oraz zachęcamy młodych, którzy już ukończyli 18 rok życia.

* 13.00 – 18.00 wielki festyn parafialny, na który zapraszamy całe rodziny. Parafialna Rada Duszpasterska przygotowała wiele atrakcji. W loterii bardzo ciekawe nagrody m. in. można wygrać telewizor, który kosztuje w sklepie 4500 zł; rowery turystyczne, kominki , sprzęt AGD i inne. Na stoliku jest wyłożona ulotka opisująca cały program. Gwiazdą festynu będzie znana w całej Polsce piosenkarka muzyki disco polo – Jagoda.

Bardzo prosimy o ofiarowanie dalszych fantów do loterii (przynosimy do kancelarii) oraz prosimy parafian o upieczenie ciast do kawiarenki (przynosimy w sobotę lub rano w niedzielę). Fundusze zgromadzone z festynu przeznaczymy m.in. na wyjazd młodych z naszej parafii na ŚDM.

7. Osoby, które zgłosiły się na wakacyjną – lipcową –  2-dniową pielgrzymkę w Bieszczady prosimy o dokonanie jak najszybciej wpłat.

* Jest spore zainteresowanie odnoszące się do jesiennej pielgrzymki do sanktuariów Europy Zach. i przyszłorocznej wiosennej  do Ziemi Świętej. Kto jeszcze chciałby pojechać,  może wziąć kartę informacyjną z zakrystii.

8. W ostatnim tygodniu poinformowano naszą parafię, że ze względu na mniejszą ilość zgłoszeń grup zagranicznych na ŚDM, nie będziemy gościli w naszych domach młodych z innych krajów. Jednak odwołując, chcę podziękować ponad 20 rodzinom z parafii, które zgłosiły się jeszcze w ubiegłym roku, za chęć pomocy.

9. Polecamy nabywanie prasy katolickiej.