1. Dziś:

* 6.30 msza za zmarłych z KZR; * 10.30 msza w intencji chóru; * 10.30 po mszy spotkanie Rycerstwa Niepokalanej; * 16.00 wymiana tajemnic różańcowych; * 17.30 nabożeństwo do Serca Jezusowego; * 18.00 msza z asystą Rycerzy Kolumba i spotkanie formacyjne.

* po mszy św. będą zbierane ofiary na utrzymanie i funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Tę uczelnię, na której kształcą się przyszli kapłani, utrzymują ze swych ofiar wszystkie parafie w diecezji.

 2. W środę:

* 16.00 spotkanie Klubu seniora. Temat – uczenie się umiejętności dobrego zapamiętywania na przykładzie recytowanych dzieł literackich. Spotkanie poprowadzi pan Jerzy Bąk. Serdecznie zapraszamy.

*  18.00 msza w intencji PZC.

 3. W czwartek zapraszamy na godz. 18.30 do Sali w domu parafialnym na Krąg biblijny. Tematyka związana z poznawaniem Księgi psalmów. Spotkanie poprowadzi ks. Zbigniew Niemirski wykładowca Biblii w WSD. Zapraszamy.

 4. Piątek = 11 listopada – uroczystość 98. roczn. odzyskania niepodległości. Msze św: 6.30; 9.00 i 18.00. W tym dniu jest dyspensa od postu. Przypominamy o wywieszeniu przy każdym domu flagi narodowej. Nie będzie o 15.00 nabożeństwa Koronki i adoracji. Natomiast na 16.30 zapraszamy wszystkich parafian do Sali w domu parafialnym na wspólny śpiew pieśni patriotycznych, wykład historyczny i montaż poezji w wykonaniu chóru oraz członków Akcji Katolickiej.

 5. Za tydzień druga niedziela listopada – taca przeznaczona na remont świątyni; o 9.00 msza z asystą  oazy rodzin.

 6. Od dziś nabożeństwo Wypominek rocznych i półrocznych według nowego układu. Można jeszcze wpisywać na wypominki do końca listopada.

7. W tym tygodniu złożono 2 ofiary na remont oraz jedna rodzina nabyła cegiełkę na plac przed kościołem. Serdecznie dziękuję.

8. Oddział Akcji Katolickiej z naszej parafii organizuje w dniu 19.11.2016. godz. 5.00 – sobota, wyjazd do Krakowa Łagiewnik na uroczyste zakończenie roku miłosierdzia i na nabożeństwo zawierzenia naszej Ojczyzny Chrystusowi Królowi. Zgłoszenia do pani Grażyny Kupidury. Koszt przejazdu autokarem 50 zł.

9. Osoby z Klubu seniora i oazy rodzin posługują przy rozprowadzaniu prasy katolickiej. Chcę im za tę posługę bardzo serdecznie podziękować, prosząc jednocześnie o kontynuowanie tego jakże ważnego zadania. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10. W tym tygodniu z parafii pożegnaliśmy:

Ś+P     Marek Równy; ul. Kwiatowa; lat 69

            Adam Marzec; ul. Litewska; lat 65. Wieczny odpoczynek.