1. Dziś:

* msza św. w intencji parafii o 6.30; za tydzień również o 6.30

* 9.00 – 14.00 zbiórka krwi w salach w domu parafialnym. Serdecznie zachęcamy stałych klubowiczów jak również nowych, a szczególnie młodzież, która już ukończyła 18 lat.

* 17.00 spotkanie ks. Sebastiana z dziećmi klas 3 i ich rodzicami – przygotowujące do pierwszej Komunii św.

* 18.00 msza św. z asystą Rycerzy Kolumba i spotkanie formacyjne.

* Bóg zapłać 3 rodzinom za indywidualne ofiary na remont kościoła. Również składam podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone na tacę remontową.

* jak słyszeliśmy w liście pasterskim, dziś w całej Polsce po mszach świętych jest przeprowadzana zbiórka ofiar na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Syrii. Starajmy się w miarę możliwości włączyć w to dzieło miłosierdzia.

 2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie lektorów świeckich, dorosłych.

 3. We wtorek o 17.00 różaniec prowadzony przez wspólnoty modlitewne.

 4. W środę przypada 97. rocznica odzyskania niepodległości – święto narodowe.

* msze św. o 6.30; 9.00 i o 18.00.

* 18.00 msza w intencji PZC + spotkanie formacyjne

* w tym dniu kancelaria będzie nieczynna

* 16.00 spotkanie Klubu seniora. Będziemy chcieli przeżyć wieczór patriotyczny; prelekcję historyczną wygłosi nasz parafianin pan Marcin Kwiecień, doktor nauk historycznych; będą również śpiewy pieśni patriotycznych i poezja. Zapraszamy nie tylko seniorów, ale również wszystkich chętnych do miłego spędzenia popołudnia.

 5. Piątek: 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja eucharystyczna.

 6. Od dziś modlimy się według nowego układu wypominek rocznych i półrocznych. Starajmy się wsłuchać, i jeżeli zauważymy jakąś nieprawidłowość, proszę zgłosić celem poprawienia. Na wypominki możemy jeszcze zgłaszać do końca listopada.

 7. Już 14 rodzin zgłosiło chęć przyjęcia w lipcu przyszłego roku młodzieży na światowe dni młodych. Myślę, że jeszcze wiele rodzin może przyjąć. Prosimy się nie obawiać, wszystkie szczegóły będą podane już po zamknięciu listy. Zgłaszamy w kancelarii lub w zakrystii.

 8. Polecamy nabywanie prasy katolickiej:

Gość Niedzielny; Niedziela; dla dzieci Mały rycerzyk; Mały Gość.