1. Dziś:

* 9.00 msza św. z asystą Oazy Rodzin

* 18.00 msza św. z asystą Akcji Katolickiej

* Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na dalszy etap prac remontowych naszej świątyni. Również podziękowanie dla 2 rodzin, które złożyły w tym tygodniu ofiary indywidualnie.

 

2. Jutro o 18.30 miesięczne spotkanie formacyjne dla lektorów świeckich dorosłych.

 

3. Parafialny Zespół Caritas:

*  w każdy wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00 będzie pomagał w rozliczaniu podatku PIT za ubiegły rok. Zgłaszamy się z aktualnymi dokumentami oraz dla lepszej organizacji proszę przynieść również ostatnie rozliczenie z poprzedniego roku.

* radca prawny prowadzący porady w zakresie prawnym pełnić będzie dyżur w każdą sobotę w godzinach 10.00 – 12.00 w sali  w domu parafialnym. Numer telefoniczny jest umieszczony na tablicy ogłoszeń PZC w kruchcie kościoła.

 

4. W środę:

*  kolejne spotkanie Klubu seniora. Tym razem rozpoczęcie o 9.30 w domu parafialnym. Swoje przedstawienie będą miały dzieci z przedszkola. Serdecznie zapraszamy.

* światowy dzień chorych. Msza św. przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes dla osób starszych i chorych o 11.00. Po mszy św. odmówimy litanię do Św. Jana Pawła II i ucałujemy relikwie.

* 18.00 msza św. w intencji Parafialnego Zespołu Caritas.

 

5.  W piątek od 15.00 adoracja eucharystyczna.

 

6. W najbliższą sobotę 14. Lutego Ks. Dariusz organizuje jednodniowy wyjazd na narty do Kamieńska k/Bełchatowa dla wszystkich chętnych. Koszt 40 zł + karnet na wyciągi. Wyjazd 7.15 powrót ok. 20. Zapisy w zakrystii do wtorku włącznie.

 

7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca:

*  10.30 msza św. w intencji chóru parafialnego.

* 17.15 spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców przygotowujące do pierwszej Komunii Św. Na tym spotkaniu dzieci będą miały poświęcone książeczki do nabożeństwa.

 

8. Polecamy jak w każdą niedzielę prasę katolicką:

* Gość Niedzielny

* Niedziela

* dla dzieci Mały Gość i mały Rycerzyk.

 

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii:

Ś+P Władysław Zięba; ul. Trawna; lat 73

+ Elżbieta Załęska; ul. Miedziana, lat 62

Jutro pogrzeb + Stanisławy Giermasińskiej, ul. Złota; lat 79