1.         Dziś:

            * msza św. w intencji parafii o godz. 6.30; za tydzień o 7.30

            * 9.00 msza św. z asystą Kościoła Domowego

             * 12.00 po mszy św. ks. Dariusz zaprasza na spotkanie rodziców i dzieci jadące na obóz narciarski. Prosimy o obecność wszystkich. Będą podane najważniejsze informacje.

* 18.00 msza św. z asystą Akcji katolickiej. W tej mszy św. będzie również uczestniczyła wspólnota modlitewna Świętej Rodziny od Krwi Chrystusa. Po mszy św. wspólnota zaprasza do wspólnej Adoracji Eucharystycznej.

* zachęcamy do pobrania ze stolika z gazetami ankiety dotyczącej opowiedzenia się za wykluczeniem handlu w niedziele. Otrzymamy również gazetę, w której są podane szczegóły gdzie można złożyć wypełnioną ankietę.

* Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę remontową, oraz 4 rodzinom za ofiary indywidualne złożone w ciągu tygodnia.

2.         Jutro o godz. 18.30 msza św. dla Parafialnej Rady Rycerzy Kolumba oraz spotkanie w nowo wyremontowanej salce.

3.         We wtorek:

            * przeżywamy światowy dzień modlitwy w intencji chorych – przypada on we wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes. Zapraszamy osoby starsze, chore na mszę św. w ich intencji o godz. 9.00.

* w godz. 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.00 PZC prowadzi zapisy na całoroczne dary żywnościowe dla rodzin ubogich. Osoby przy zapisie powinny okazać dowód osobisty oraz zaświadczenie o wysokości przychodów.

            * 17.00 różaniec prowadzony przez wspólnoty modlitewne z naszej parafii.

4.         W środę o godz. 18.00 msza św. w intencji PZC oraz spotkanie formacyjne.

5.         W piątek od godz. 15.00 adoracja eucharystyczna.

6.         W sobotę o godz. 12.00 zbiórka dla dzieci klas 4 – 6 szkół podstawowych, które chciałyby włączyć się do drużyny harcerskiej działającej przy naszej parafii. Zapraszamy bardzo serdecznie!

7.         W niedzielę za tydzień:

            * 10.30 msza św. w intencji chóru parafialnego

            * 18.00 msza św. w intencji wszystkich członków Parafialnego Klubu HDK im. bł. Jana Pawła II. Po mszy św. wręczenie nowym członkom legitymacji i odznak oraz spotkanie w domu parafialnym.

8.         Prasa katolicka = stałe tygodniki dla starszych oraz dzieci.

9.         W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii:

            Ś+P     * Zofię Kowalczyk; ul. Kwiatowa; lat 82

                        * Ryszarda Orżanowskiego; ul.Górna; lat 66

                        * Janinę Sochę, mamę ks. Jacentego Sochy; ul. Gromadzka; lat 80

            * Jutro będzie odprawiona o godz. 11.00  msza św. pogrzebowa najstarszej naszej parafianki liczącej 104 lata – Stanisławy Zielińskiej z ul. Słowackiego.

Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu…