1. Dziś:

 * msza św. w intencji parafii o 7.30; za tydzień również o 7.30

* Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę remontową. Dziękuję również za ofiary złożone w ciągu tygodnia = 2 z naszej parafii i jedna od rodziny z parafii Dobrego Pasterza z Warszawy.

 2.  We wtorek o 17.00 różaniec.

 3. W piątek 15.00 Koronka do Bożego miłosierdzia i adoracja eucharystyczna.

 ​​4. W sobotę:

* uroczystość Wniebowzięcia NMP.

*Msze św. według układu niedzielnego. Jest to święto obowiązkowe.

* Modlimy się w tym dniu również w intencji Ojczyzny, bo to kolejna rocznica „Cudu nad Wisłą” i jednocześnie to święto Wojska Polskiego.

* Na każdej mszy św. poświęcenie kwiatów i owoców z naszych ogrodów.

 5. Za tydzień parafialny Klub Krwiodawców organizuje kolejną zbiórkę krwi. Słyszymy z mediów, jak bardzo brakuje krwi. W miarę możliwości starajmy się włączyć w ten tak bardzo szlachetny czyn. Zbiórka będzie w godzinach 9.00 – 14.00. Przed kościołem będzie stał autobus i tam będzie przyjmowana krew.

 6. Jest już zaprowadzona księga intencji mszalnych na 2016 rok. Od wtorku można w kancelarii zamawiać intencji na cały rok.

7. Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym jest notatka z naszej pielgrzymki na Warmię i Mazury.

 8. Dziękuje ks. Sebastianowi i osobom z PZC za przeprowadzenie półkolonii dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej parafii.

 9. W modlitwach pamiętajmy o naszych pielgrzymach idących na Jasną Górę. Grupę 12A prowadzi x. Dariusz. Oni przedstawiają nasze prośby Matce Bożej, a my módlmy się za nich: „Pod Twoją obronę”.